SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени!?

За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Само при мен ли е или "последните мнения и теми" не показват последните неща ? :D
Има някакъв кеш пуснат явно, през известно време се опреснява.
 
Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Има някакъв кеш пуснат явно, през известно време се опреснява.
Сега видях новото мнение :D
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

1. Текстът при логване е оправен. Лесно се коригират всякакви проблеми при превода.

2. Началната страница вече при всички варианти редиректва към "/"

3. Системата на много места кешира още стари неща и от стария домейн, така че трябва време, докато се опресни.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

:cska: Абе само на мен ли на тула на фф :) за новия домейн ми отчита на стария ПР. 4 :), ако не я издайте тайната как я направихте тази магия. :p
 
За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

:cska: Абе само на мен ли на тула на фф :) за новия домейн ми отчита на стария ПР. 4 :), ако не я издайте тайната как я направихте тази магия. :p
Новия домейн е всъщност стария на SEO конференцията, който си имаше PR. Плюс редиректа...
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Васко, абонирах се за тема в която преди малко постнах мнение. Виж как ми идва линка в имейла, когато има ново мнение...

Я пробвай пак, трябва да е оправено.
 
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Знам че е маловажно , но може да погледнеш кода за skype. Показва че съм офлайн ,а всъщност съм на линия :) Предполагам скрипта гледа ника във форума,а не въведения в полето за skype.
 
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Знам че е маловажно , но може да погледнеш кода за skype. Показва че съм офлайн ,а всъщност съм на линия :) Предполагам скрипта гледа ника във форума,а не въведения в полето за skype.

Вариантите за това са два:
1. Не си сложил отметката в скайп клиента ти за "Show my status on the web" (или нещо подобно беше).
2. По някой път има проблем при връзката с уеб услугата на скайп отговаряща за правилното показване.

При мен работи коректно - проблема явно е в твоя телевизор. Т.е. 1ва точка от възможните варианти :)
 
  • Like
Реакции: T_K
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Вариантите за това са два:
1. Не си сложил отметката в скайп клиента ти за "Show my status on the web" (или нещо подобно беше).
2. По някой път има проблем при връзката с уеб услугата на скайп отговаряща за правилното показване.

При мен работи коректно - проблема явно е в твоя телевизор. Т.е. 1ва точка от възможните варианти :)
Мда :)
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

В профила има два раздела за присъединяване към групи - един на английски и един на български.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Днес сутринта си отварям пощите в тъндърбърд и виждам: "Ново лично съобщение в Search Engines" с подател Васил Тошков. Гледам и пощата е от клокси домейна. Това нормално ли е и така ли ще бъде?
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Харесва ми засега.
Новата версия на форума явно е премахнала цапотенето със зелени и червени картончета в чужди мнения (форумът беше заприличал на сбирка на учителки от началното) и репутацията си е там, където й е мястото. Дано така остане и занапред: който иска да дава положителна или отрицателна репутация - да я дава в репутация, а който иска да обсъди или оцени чуждо мнение - да го прави в собствен пост като отговор, а не да драска в мнението на опонента.
 
  • Like
Реакции: T_K
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Днес сутринта си отварям пощите в тъндърбърд и виждам: "Ново лично съобщение в Search Engines" с подател Васил Тошков. Гледам и пощата е от клокси домейна. Това нормално ли е и така ли ще бъде?

Сега ще тествам откъде ми взема майла и ще го направя да е с мейл от самия форум.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Знам, че го казаха вече сто пъти, но с тази тема имам опасения,че ще спра да посещавам форума както стана с предприемач. Просто цветовата гама ми бърка в мозъка и после 30 минути не мога да виждам цветно.
Знам, че ще намерите решение за този дизайнерски проблем :) поздрави и на двамата нови собственици.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Всички се оплакаха от дизайна. Имам някои идеи за първоначални подобрения, за да не "свети" толкова много.

Обаче не мога да редактирам шаблоните през панела. Ако използвам генератора за стилове, не мога просто да коригирам текущия и творенията ми стават много грозни.

От друга страна като се опитам да редактирам CSS шаблона през панела, не ми дава опция за запаметяване на промените.

Помагайте.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Васко, за този вбюлетин няма ли си готови теми както за WP, Joomla! и всички други CMS-и? Не е ли по-добре да се сложи готов дизайн, който е различен от този или да се предложат няколко и да се проведе гласуване между потребителите за да се избере един оптимален вариант?
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Може и да има готови теми, но системата е прекалено сложна, за да може някой да направи пълнофункционална тема за нея. Това е мое мнение.

Системата дава прекалено много възможности да се коригира дизайнът по подразбиране от контролния панел. Просто аз не мога да се оправя там.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

От кога почнахте да триете мнения ?
Пак ще повторя: Тоя домейн не ми харесва. Стария ми харесва повече!
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Темата винаги е проблем при преминаване на следваща версия... Не мога да разбера защо от форумните производители не са го решили още този проблем...

Може би най-добре е да се изберат няколко готови теми и ако ръководството не избере някоя от тях, да даде на потребителите да гласуват. (макар че личното ми мнение е, че демокрацията не води до нищо добро :D ) И оттам насетне да почнат да се слагат модификациите...

Личното ми ммение за домейна е, че бяга малко настрани от същността на форума, но не е болка за умиране... Макар че като някой нов потребител влезе, от домейна може да очаква нещо малко по-различно... Примерно като вляза на androidbg.com, ще очаквам форум за Андроид, не по принцип за мобилни телефони...
 
Последно редактирано:

Горе