SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени!?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

На мен не ми отбелязва правилно подфорумите с непрочетени мнения - влизам, прочитам всичко, но като се върна на началната, форума още свети, че има нови мнения и трябва да го дабълкликна, за да изгасне... Това трябва да е някоя настройка по кукитата...
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Всички се оплакаха от дизайна. Имам някои идеи за първоначални подобрения, за да не "свети" толкова много.

Обаче не мога да редактирам шаблоните през панела. Ако използвам генератора за стилове, не мога просто да коригирам текущия и творенията ми стават много грозни.

От друга страна като се опитам да редактирам CSS шаблона през панела, не ми дава опция за запаметяване на промените.

Помагайте.

Това с CSS е остатък от старата темплейт система и било само за гледане :) И да не каже някой че не съм добронамерен... избираш Style Varible Editor от падащото меню и една по една си гледаш коя променлива къде e, общо взето голяма играчка е :)
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Форума взе да заприлича на Predpriemach ... Мисля, че щеше да е по-добре ако бяхте сложили SMF или IPB :) А с логото, к'во праим ? :)
 
За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

А с логото, к'во праим ? :)

Конкурс?
 
Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Конкурс?

Това трябва да го решат собствениците :). Между другото забелязах един бъг, който даже не съм сигурен дали е бъг ... Във всеки форум в който пиша ( и оставя последно мнение ), в началната страница ми изписва, че има нови мнения в тези форуми ...
 
За: Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Нека да не бъдем толкова критични, каквито и промени да са планувани все пак е нужно е време да се реализират. А относно политиката на форума има два варианта. Първия е "лабаво" на ремък", при тоя вариант постовете и темите растат по-бързо, но с тях расте и оф-топика. Другия вариант е стегната и принципна администрация. Горещо подкрепям втория вариант.
 
Re: За: Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Re: За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

А относно политиката на форума има два варианта. Първия е "лабаво" на ремък", при тоя вариант постовете и темите растат по-бързо, но с тях расте и оф-топика. Другия вариант е стегната и принципна администрация. Горещо подкрепям втория вариант.

Политиката е ясна, щом са Васко и Огнян ;D
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Чак сега намерих това за смяна на езика :D
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

7 страници хленчене за темата и превода и само 3-ма човека дадоха ясна помощна информация как да се подобрят нещата. Променям името на темата, за да се усетят хората, които само мрънкат че форума заприличал на predpriemach и че темата им е нанесла трайни увреждания на очния нерв. Стегнете се малко. Лични благодарности на ktomov, Ditrius, predpriemach.com както и на този, който писа на cloxy лични съобщения за остатъците в превода, от другия форум. Ако съм пропуснал някой да му благодаря лично - някой от останалите модератори да ми редактира мнението.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Шефе, ако не си почешем езиците, ще стане скучно.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Нямам нищо против да се чешат езици, но да се напише нещо смислено за да има прогрес - все някой можеше да покаже примерна тема, която му харесва, толкова дизайнери има тук - някой можеше да предложи цветова гама или поне цветове в 16-ичен код ако ще. Мислехме, че темата може да се превърне в полезен ресурс за тези, които някога решат да преминат от vBulletin 3 към VB4 но уви идеята за форум, като място за взаимопомощ се е извратила до такава степен, че освен да се въртят пазарлъци и да се бие някой в гърдите колко е велик нищо друго не остана. Хайде опровергайте ме с действия, пък аз ще спра да ви нареждам.....
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

А защо да не се сложи старата тема, като на всички има харесва?
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

@jonny, cloxy вече писа, че старата тема не се поддържа от vb4, затова и сме с тази.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Системата поддържа опция всеки потребител долу в ляво да има избор между предварително определени теми. Така че най-вероятно ще се направят няколко цветови теми и всеки ще си избира от тях.

При първа възможност ще пусна още един вариант, за да потвърдите работи ли тази шаблонна система.

Edit: Те колегите вече са пуснали друга цветова схема :clap:
 
Последно редактирано:
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстра

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстра

Това с +1, Tweet и Like не е ли малко прекалено на всеки пост. Имам чувството, че товарят доста

double.jpg
 
За: Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат от

За: Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат от

Временно експериментираме с тях. Вероятно скоро ще го променим.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

На мен ми е интересно защо форума се продаде, не че имам проблем с новите собственици. Аз така или така си влизам във форума, няма значение дали е с нови собственици или нова тема.
 
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстра

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстра

На мен ми е интересно защо форума се продаде, не че имам проблем с новите собственици. Аз така или така си влизам във форума, няма значение дали е с нови собственици или нова тема.

http://youtu.be/rkRIbUT6u7Q
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

http://searchengines.bg/sendmessage.php - оправете контактите тук
 
За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

http://searchengines.bg/sendmessage.php - оправете контактите тук

Оправено е. Благодаря за сигнала.
 

Горе