SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Организираме SEO състезание

Re: Организираме SEO състезание

Хм... Абе извинявам се, ама малко несериозно се получи... Това нещо защо го наричате дума? Нито е дума, нито е израз, а е безсмислено съчетание от знаци, което компрометира цялата идея за white-hat състезание.
 
Re: Организираме SEO състезание

Ей къде са думите нещо не ги намерих ???
 
Re: Организираме SEO състезание

със сигурност !
 
Re: Организираме SEO състезание

Първи нарушения ?? Това е подло според мен дупликейт контент от всичките участници ?? нека администраторите на форума да обмислят дали този играч да продължи
 
Re: Организираме SEO състезание

Аз лично проблем не виждам :)
Бтв да се извиня на всички в чиито блогове се изказах... нещо ме беше хванала лигата, а при мен това е много опасно
ако решите направо може да ме дизкфалифицирате
 
Re: Организираме SEO състезание

man0l каза:
Първи нарушения ?? Това е подло според мен дупликейт контент от всичките участници ?? нека администраторите на форума да обмислят дали този играч да продължи

???
Не виждам проблем

---------------
яицазимитпо лъгуг - чак сега схванах какъв е израза - то направо стил шифърът на Леонардо
 
Re: Организираме SEO състезание

Скъпи приятели , аз заминавам да харча парите от състезанието на море ;D

Щастлив съм, че всички Вие се престрашихте и участвате ! Както се казва - едни успяват , а други си търсят причини ;)

Като се събудих тази сутрин се смях от сърце и свалям шапка на някой от по-изобретателните участници !

Те ще имат специални и никак неутешителни награди от мен във вид на маркова огнена вода !

Успех на всички

(btw подозирам че nbsp в близките часове ще скапе форума - така че пазете се ;) )
 
Re: Организираме SEO състезание

въпрос! На сайта може ли да има и други линкове освен към ДАО.бг ? не го рабрах това от правилата :)
 
Re: Организираме SEO състезание

oggin каза:
Скъпи приятели , аз заминавам да харча парите от състезанието на море ;D
Добре, че си само наполовин спонсор.
 
Re: Организираме SEO състезание

AmebaBot каза:
internetreklama.com е притежание на oggin , нали ? ???

няма страшно, ще го минем
не се е включила тежката артилерия
 

Горе