SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Организираме SEO състезание

Re: Организираме SEO състезание

Кажете поне платени линкове ще са позволени ли? И ако не, как ще се разбере, че даден линк е платен, а друг - не.
 
Re: Организираме SEO състезание

Колкото по-малко изисквания, толкова чисто състезание :)
 
Re: Организираме SEO състезание

cloxy каза:
Аз предлагам админа да пусне "бета" версия на правилата за участие, за да можем да ги обсъждаме, да ги допълваме и да се готвим отсега 8)

еее поздравления, че се реши да участваш ;)
 
Re: Организираме SEO състезание

еее поздравления, че се реши да участваш Wink

Ще заложа главно на "on-page" оптимизация да видим с нея до къде може да се стигне. А ти няма ли да се пробваш? И да паднем и да бием пак ще се :friday:
 
Re: Организираме SEO състезание

hdm каза:
Колкото по-малко изисквания, толкова чисто състезание :)
И аз съм ЗА! Единственото условие, директен линк към спонсора и всичко останало - позволено. Ако си рещил да дадеш 2k кинта, за да спечелиш 1k, няма лошо, макар че и тогава няма гаранция.
 
Re: Организираме SEO състезание

MasterBOOT каза:
щом така е казано ;)
На 1ви започва и пази се, че все СЕО консултанти ще участват ... търсачките да му мислят :D
аз нямам почти никакъв опит със СЕО
не се включвам заради наградата (лъжа) , а заради това , че ще ме стимулира да прочета това-онова :buttrock:
 
Re: Организираме SEO състезание

Привет,
И аз смятам да участвам на олимпийски принцип :)
 
Re: Правилата? - Организираме SEO състезание

Re: Правилата? - Организираме SEO състезание

предварителна версия на правилата:

1) всеки участник се регистрира за участие с един URL с който ще играе за крайно класиране,
минимум 10 дни преди края на състезанието.
обявяването на регистрация стaва чрез посочване на URL с пост във форума.
крайна дата за регистрация в състезанието e 10 дни преди края на състезанието. по часовника на форума, считано до минута, без изключения.

2) печели този, който се класира първи с регистриран URL и може да докаже контрол върху страницата (URL) която е #1,
т.е. в рамките на 24ч. може да публикува пин, даден от организатора, върху страницата, която се класира на първо място.
ако не може, за пин се класира втората страница, чийто участник отново има 24 часа

3) думата/фразата на кирилица в google.bg, в точно определено астрономическо време в което се пуска заявката за крайното класиране

4) може да се учавства с неограничен брой станици, домейни, събдомейни и линкове. за крайното класиране е валиден URL, който е регистриран по т. 1)

5) изисква се реален линк към спонсора, без .js, nofollow и подобни газарии

6) няма други ограничения освен в правилата поставени тук

мнения, предлжения, препоръки, това онова... ?
 
Re: Организираме SEO състезание

адските либерални правила (.)(.)
дори аз ще скоча!


... пазете се ! Последното място съм го резервирал а някой ми го е зел ... :fac: :smoker:
 
Re: Правилата? - Организираме SEO състезание

Re: Правилата? - Организираме SEO състезание

nbsp каза:
мнения, предлжения, препоръки, това онова... ?
oggin ли е спонсора? :)
 
Re: Организираме SEO състезание


наполовина :)
 
Re: Организираме SEO състезание

Понеже не се съмнявам, че ще има хора, дето ще ползват ключовата дума (фраза) в УРЛ, кое УРЛ ще важи за заявката: енкоднатото http://domain.com/ключовата-дума или реалното: http://domain.com/ключовата-дума ?

Предложение: вместо google.bg, да се избере някой data center (напр, http://72.14.207.104/search?hl=bg&q=SEO), защото един може да се вижда победител, а пък друг да е победителя според журито. За да няма сръдни, не за друго.

Като ще е 3-4 месеца, викам направо за Коледа да си вземем подаръка ;).
 
Re: Организираме SEO състезание

кога ще узнаем ключовата дума ;)
 

Горе