SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Плащане на .bg домейн :)

rnd

New member
Опитвам се да си платя заявеният .bg домейн през register.bg, но нещо не се оправям :) дава ми "Домейни, за които НЕ могат да се плащат услуги:" и "Предстоящо за изпълнение - 1. Конфигуриране на домейна, 2. Идентифициране на регистранта". Специално си извадих ел.подпис да не им ходя на тия в офиса, а сега се оказва, че не мога да платя. Нещо пропускам или?
 
Re: Плащане на .bg домейн :)

Ако не си го заявил с УЕП-а (като регистрант или като лице за административен контакт), както явно е в случая, ще трябва да отидеш в офиса да се идентифицираш. От тук насетне, подписвай заявките и няма нужда да ходиш където и да е. Освен това от регистратора изискват въвеждане на DNS, лице за финансов и административен контакт.
 
Re: Плащане на .bg домейн :)

Да, заявката не е направена с УЕП-а, иначе като влизам с УЕП-а си ми вади моите домейни - малко тъпо измислено. Ок, благодаря все пак.
 
Re: Плащане на .bg домейн :)

Регистрирай го през суперхостинг, щом имаш ел. подпис нито трябва да ходиш по офиси нито нищо. Заявяваш, подписваш заявката, плащаш и си готов.
 
Re: Плащане на .bg домейн :)

И така го мислих, но вече имам подадена заявка през register.bg. За да го регистрирам през СХ трябва те да направят заявката, а това значи моята да изтече, но така рискувам някой да вземе домейна.
 
Re: Плащане на .bg домейн :)

Регистрирай го през суперхостинг, щом имаш ел. подпис нито трябва да ходиш по офиси нито нищо. Заявяваш, подписваш заявката, плащаш и си готов.
xoracuo, и при рег.бг е така.
 

Горе