SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ползвате ли Etarget ?

Re: Ползвате ли Etarget ?

Не виждам какво не ти харесва? Аз ги ползвам от две години и хората са си много точни. Вярно, че сега имат проблем, ама кой няма?
Етаргет никога не ми е създавал проблеми с плащане или каквото и да е за разлика от Изи трейдър навремето и едни русенски "величковци" дето вече не им помня името, ама се изживяваха като много велики. :D

Не съм казал, че са некоректни.Просто прекалено малко плащат.
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

Не съм казал, че са некоректни.Просто прекалено малко плащат.
Ако някой плаща по лев на клик, дай го насам. :D
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

Пробвай със Smowtion.Ако станеш реферал на някой, който има регистрация там (в случая аз имам ) ще имаш 80 % "Ravenues", a ако се регистрираш самостоятелно е 60%.
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

Наистина в момента имат проблем с малкото рекламодатели и следобед остават почти без реклами каретата им, но си мисля че скоро ще се оправят. Аз останах много доволен от тях наистина са много коректни.
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

Някой знае ли дали ако използвам текстови реклами, вместо тези комбинираните с картинка и текст, ще има и в края на деня останали реклами за показване?
Все едно е, аз опитвах. Но след обяд рекламите пак намаляват и остават по една в каре. Сега има нов шеф от наша страна (регионален представител на Етаргет) и той е българин. Но не ми се пише отново, а не знам някой друг дали му се е обадил за тоя проблем. Ако някой иска да му пише и няма имейла, мога да му го дам на ЛС. Има даден и GSM, но на мен лично ми писна все аз да плача като има проблеми. ;)
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

При мен не намаляват рекламите. Долу-горе около 50-100 клика дневно (около 2-3 лева)...на около 15 хиляди импресии...


Няма алтернатива, но пък са коректни и плащат...имам доста плащания отдавна.
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

При мен не намаляват рекламите. Долу-горе около 50-100 клика дневно (около 2-3 лева)...на около 15 хиляди импресии...

По твоята логика, ако намаляваха при кликове аз трябваше да оставам тотално без реклами след 5 часа, но не е така имам си реклами дори и в момента. Намаляват да, но вечер. Явно рекламодателите са им дали някакви права за лимитиране на нещо или не знам точно, но е така наистина намаляват.

Правил съм от 190 клика 15 лева на ден, правил съм и от 300 клика пак 15 лева на ден, но това зависи от цената която е определил за клик рекламодателя.

Между другото напоследък се забелязва раздвижване в рекламите им и да се надяваме че е за добре, явно са намерили доста-повече рекламодатели.
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

А тази отметка за блокиране на 18+ рекламите, има ли полза ако я махна? И стават ли за пред хората тия реклами или не?

А относно празните реклами, понякога на мен не се зарежда реклама, независимо кога в деня е. Но не винаги. Все пак е дразнещо и ми разваля дизайна :D
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

А тази отметка за блокиране на 18+ рекламите, има ли полза ако я махна? И стават ли за пред хората тия реклами или не?

Те и без това нямат такива така че мисля че няма никакво значение. :)
 
За: Ползвате ли Etarget ?

За: Ползвате ли Etarget ?

Аз реших да ги пробвам. Ще се радвам ако някой сподели актуална информация за тях, как е там за издателите и какво е положението в сравнение с другите мрежи...
 
Re: Ползвате ли Etarget ?

Как се иска плащане? Мина месеца, надхвърлил съм минимума.. никъде не пише, че ще се плати, кога ще се плати, как.. трябва ли да искам нещо, да чакам ли? Поне някаква информация да имаше.. А Често задаваните въпроси са ми празна страница..
 
За: Re: Ползвате ли Etarget ?

За: Re: Ползвате ли Etarget ?

В общите условия пише, че до края на другият месец ще платят.
Няма проблем с тях.
Преди време плащаха в първата половина на месеца, но в последните месеци по-скоро в края, поне на мен.
 

Горе