SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Получихте ли първия си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Извинявам се, че не съм по темата, но използвам да питам - какви са тия червени точки бе момчета? Това някакъв бонус ли е? Ако е бонус и награда как мога да си го получа? Тепърва навлизам във форума, не съм прочел всичко все още, сега чувам за някакви точки, че се раздавали...

А все пак да пиша по темата - колкото до Адсенс на Гугъл: доволен съм от него. Ясно е, че Гугъл дават само трохи от това, което получават, но според мен все пак е много по-добре, отколкото някой други програми.
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

@Странникът , по добре да не получаваш този бонус червена точка(това е отрицателно).
За сега според мен по добро от Adsensa не съм виждал , 3 $ на клик по някой път добре идват.А и са точни , държиш ли се добре с тях и правиш всичко по правилата , те отговарят със същото.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Благодаря BoByKirov, ще го имам предвид.
 
За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

А все пак да пиша по темата - колкото до Адсенс на Гугъл: доволен съм от него. Ясно е, че Гугъл дават само трохи от това, което получават, но според мен все пак е много по-добре, отколкото някой други програми.

На мен рекорда ми е 4Евро(8лв!!!) за един клик, ако това за теб е троха, за мен не е :) Доколкото знам има и още по-висока цена за клик, но си зависи от нишата на сайта.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

На мен рекорда ми е 4Евро(8лв!!!) за един клик, ако това за теб е троха, за мен не е Доколкото знам има и още по-висока цена за клик, но си зависи от нишата на сайта.

Не, разбира се, това си е много добър приход на клик. Даже и 0,50 или 1 долар са добри приходи. Но аз друго имах предвид и не се изразих както трябва. Според мен от Гугъл се дава много малък % от получените пари за реклама. Ако ти вземаш 4 евро за клик - то предполагам Гугъл вземат с пъти повече (не % а пъти...).
 
За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Ако ти вземаш 4 евро за клик - то предполагам Гугъл вземат с пъти повече (не % а пъти...).
Всъщност взимаш 68% при контент и 51% - при търсене. Но явно им се струва, че дават много и това е причината да правят така, че приходите ни да спадат. Лично мнение.

Иначе не е важмо колко получаваш за клик, а какъв ти е eCPM. Защото и 5 долара на клик да вземеш, ако CTR e 0,1% пак е кофти.
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

Да попитам някой има ли в акаунта на Адесенс :Плащане в процес.
Друг път на 23 или 24 се извършват плащанията, а днес е вече е краят на 25 и още нищо. Питам да не би да имам аз проблем с акаунта, зная че е до 31 плащанията, но винаги по това време вече всичко е платено при мен.
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

Едва ли имаш проблем с акаунта, ама когато човек е на зор винаги се притеснява.
 
Re: За: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: За: Получихте ли първият си wester union превод?

Да попитам някой има ли в акаунта на Адесенс :Плащане в процес.
Друг път на 23 или 24 се извършват плащанията, а днес е вече е краят на 25 и още нищо. Питам да не би да имам аз проблем с акаунта, зная че е до 31 плащанията, но винаги по това време вече всичко е платено при мен.

Този месец се позабавиха, но нормалното е до края на месеца, така че спокойно.
 
За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Да, всичко е наред...
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Аз днеска ги взех - нека преселението на webmasterZ да отиват към WU гишетата : )))
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Вече има ли при някой, плащане в процес ?
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Хайде, народе, взимай! Преводът още пари!
 
За: Получихте ли първия си wester union превод?

За: Получихте ли първия си wester union превод?

Вчера на 21.09 адсенс ми направи плащане с WU , обаче не мога да си намеря MTCN номера! Като отида в клон на WU каква информация ще ми искат за да си получа парите, някой знае ли?

[western union]
Всичко, от което се нуждаете, е валиден документ за самоличност. Моля, кажете на служителя от коя държава е преводът, пълното име на изпращача, точната сума, която очаквате, както и контролния номер на превода (MTCN).

Наистина ли ще ми питат за тези неща?
 
За: Получихте ли първия си wester union превод?

За: Получихте ли първия си wester union превод?

казваш номера... после казваш, че ти ги праща Google Ireland и сумата
 
За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

моя рекорд за 1 клик е 20 евро, направо не можах да повярвам , ина4е редовно имам от 3 евро на клик от АНГЛИЯ предимно .
 

Горе