SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предложение ?!?

yellowdino

дебил
Абе айде да ходим някъде да поркаме. Последното събиране доколкото си спомням беше началото на Юни (може и да ме лъже паметта) :)

Сега презниците са много подходящи за тази цел, освен ако много не се изнесат от София.

Ако не се кефите да е по презниците може след това.
 
Re: Предложение ?!?

май много ще се изнесат за празниците. 4 дена са доколкото разбирам. няма кой да остане.
 
Re: Предложение ?!?

Аз съм за след празниците. Иначе идеята ми допада (по подразбиране). :)
 
Re: Предложение ?!?

Иначе идеята ми допада (по подразбиране). :)

За теб знаем. Даже този път няма да се правя пенсионер и ще се реванширам за предишния :)
 
Re: Предложение ?!?

Ще се радвам за сефте да присъствам на такова събитие, ако е този уикенд. Командироват ме в София и ще мога да запиша присъствие.
 
Re: Предложение ?!?

такаааа.

Айде петък вечер. в 20:00 часа в пицария "Три" в Редута - това е най-добрата пицария в София според мен. Имат много хубава "шефска салата" :). Ако сте навити резервирам - само, който ще дойде да казва утре до края на деня за да резервирам.

Ето и линкче за контакти към въпросната пицария, да не вземете да се изгубите :)
 
Re: Предложение ?!?

А някъде по-централно? Аз няма проблем с мястото, но предполагам не на всички ще им е удобно...
 
Re: Предложение ?!?

Значи само да разясня - до там се стига с автобус "72" и няколко вида маршрутки ама не им знам номерата. :)

Също така автобус Но "9" минава по ул. "Гео Милев", която е на 10 мин пеша. :) мястото си е комуникативно, ама малко трудно за откриване. :)

Иначе ако предложите някое друго място и аз съм съгласен, просто никой друг не предложи нищо, и аз като инициатор на темата реших че съм длъжен да предложа локация :)
 

Горе