SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчвам хостинг

Re: Препоръчвам хостинг

npocTak, да съгласен съм с теб, но ти имаш програмисти които да ти свършат черната работа ;) Имаш и готов продукт, което е още по-добре, понеже се предполага, че познаваш доста по-добре, отколкото да вземеш някаква кашотина. Тук обаче не спорим за ваши собствени продукти и определено бих предпочел сам да си направя система ( ако можех ), но все пак не е така.

Да така е, аз имах впредвид, че на които не му харесва wordpress, jumla или който и да е друг свободен продукт да не плюе труда на другите решили да го предоставят безвъзмездно на милионите потребители по света ами да се включи в екипа от разработчици и да покаже колко е компетентен. Както и втори вариант да седне да напише собствен продукт.

Съвпадение или не точно когато си поствал пиехма кафе с Тодор и Белчо и Тодор ми зададе точно същия въпрос. "По добре ли е като си пиша сам софтуера?". До колкото помня отговорих, че за мен е по-добре тъй като мога да дам определени гаранции на клиентите си. Обаче за блог по-добро от WP не бих могъл да направя поради ред причини, въпреки участието ми в доста по-трудоемки проекти.
 
Re: Препоръчвам хостинг

Обаче за блог по-добро от WP не бих могъл да направя поради ред причини, въпреки участието ми в доста по-трудоемки проекти.
Според мен можеш, въпроса е има ли смисъл? :)
 
Re: Препоръчвам хостинг

WP са е подходящ за блогове. И това не са алабализми а съм го проверил на практика. Да, сигурно е скалируем, но въпреки това си остава една добра блог платформа.
 
Re: Препоръчвам хостинг

@biks, не е само прекрасна блог платформа, но е и чудесен продукт предоставящ възможност за добра интеграция, оптимизация и даващ доста възможности да създадеш отделен продукт само с помощ на основни знания.

Честно да си призная, откакто се запознах малко повече с платформата, вече ползвам само нея за сайтовете си, понеже с малко повече въображение, може да превърнеш този блог cms в онлайн магазин например.

Не отричам, че има други подобни платформи ( например джомла ), но просто на мен ми е доста по-лесно да барам по кода на WP, отколкото на Joomla.
 
Re: Препоръчвам хостинг

и аз го ползвам активно и съм доволен, но всичко се свежда до цифрите или по-точно до съотношението WP+plugins+UV+Imp. към това колко си готов да платиш за хостинг, което евентуално може да бъде резултат от това колко пари ти носи сайта :)
 

Горе