SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Програми за регистриране в директории

Re: Програми за регистриране в директории

peter каза:
А от къде може да се свали програмата с crack? :)

Някъде в правилата ми се стори,че прочетох за забрана за даване на линкове към кракове и други подобни! ::)Потърси в руското интернет пространство.
Честно казано в момента линка не ми е на разположение.

Към създателите на форума:
Ако има интерес, си мисля,че би било полезно и любопитно да се отвори раздел във форума специализиран за различни от бялата оптимизация начини за работа. ;D
 
Re: Програми за регистриране в директории

Ако ще намириш линка пиши лично съобщение. Търсих и в google, и yandex, не мога да намеря :(
 
Re: Програми за регистриране в директории

peter каза:
Ако ще намириш линка пиши лично съобщение. Търсих и в google, и yandex, не мога да намеря :(

Бих искал да направя уточнение:практиката за предоставяне на редки (кракнатата версия на въпросната програма в руското интернет пространство се предлага за около 50 долара) ,макар и кракнати програми, също така и споделянето на знания в тази област, е да има двустранна полза. ;)Защото това са неща,които практически служат в една доста тясна област ...и прекия резултат от използването им е изкарване на пари! ;DТова го пиша с най-добри чувства! :)
Иначе казано,аз естествено не я продавам,но бих споделил нея пък и други подобни продукти и знания при взаимно изгодни условия.Един от начините за това е регистрацията по предоставен от мене лик в тази PPC ПРОГРАМА.
 
Re: Програми за регистриране в директории

Re: Програми за регистриране в директории

Вече съм при greenwood, ако го познаваш ;)
Той винаги помага :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Желая ти успех!Значи няма да имаш проблеми-имаш кого да попиташ. :)Неговата практика, обаче е по-скоро, да осигурява добри отстъпки за рефералите си при официално закупуване на продукти от разработчиците им.
Независимо от това,ако се оправяш добре с руския език,има много полезни неща при него.
 
Re: Програми за регистриране в директории

Към създателите на форума:
Ако има интерес, си мисля,че би било полезно и любопитно да се отвори раздел във форума специализиран за различни от бялата оптимизация начини за работа. ;D

И какво там ще пишеш? Нали:
това са неща,които практически служат в една доста тясна област ...и прекия резултат от използването им е изкарване на пари!

Или ще раздаваф ref линка
 
Re: Програми за регистриране в директории

DDK каза:
Към създателите на форума:
Ако има интерес, си мисля,че би било полезно и любопитно да се отвори раздел във форума специализиран за различни от бялата оптимизация начини за работа. ;D

Стига да има интерес. И хора които са готови да си споделят знанията.
(и скриптове ;D )
 
Re: Програми за регистриране в директории

peter каза:
Към създателите на форума:
Ако има интерес, си мисля,че би било полезно и любопитно да се отвори раздел във форума специализиран за различни от бялата оптимизация начини за работа. ;D

И какво там ще пишеш? Нали:
това са неща,които практически служат в една доста тясна област ...и прекия резултат от използването им е изкарване на пари!

Или ще раздаваф ref линка

Изглежда не си чел внимателно предишните ми постове-разполагам както със софтуер,така и със знания,които съм готов да споделям при взимно изгодни условия! ;)
Също така мога да правя и преводи по темата.Иначе в "раздаването" на "ref линка" не виждам нищо лошо-чудесно би било повече българи да бъдат информирани.
 
Re: Програми за регистриране в директории

ddk, кажи от кого си купил crack за xrumer 2.9
Искам да купя, но да съм сигурен че програмата ще работи перфектно :)

Или това също само при взаимно изгодни условия ;)

Аз мого да ти дам Stonediver MultiSubmitter ;D
 
Re: Програми за регистриране в директории

peter каза:
ddk, кажи от кого си купил crack за xrumer 2.9
Искам да купя, но да съм сигурен че програмата ще работи перфектно :)

Или това също само при взаимно изгодни условия ;)

Аз мого да ти дам Stonediver MultiSubmitter ;D

Stonediver Multisubmitter – бесплатная, но самая плохая спамилка. Спамит очень медленно, имеет множество других недостатков. Но, как говорится, на бесптичье и жопа – соловей.

Ти сега бъзикаш ли се с мен или да!? :DКазах ти не я продавам програмата и не виждам защо да правя услуга на някого,който я продава ,но аз нямам нищо общо с него.Ако желаеш да си я купиш-магазини за цифрови стоки в рунета има колкото искаш!Там се дава и гаранция!
Единствения вариант,който мога да ти предложа е коректна размяна за програма,която аз не я имам...,но такива са малко! ;)


Все пак ще направя изключение:в знак на добра воля ще ти дам линк за работещо нейно копие!Надявам се, все пак, ти сам да измислиш начин как да ми върнеш жеста!
Ще ти изпратя линка на лично съобщение.
 
Re: Програми за регистриране в директории

на бесптичье и жопа – соловей.
Така е, затова и ползвам жопата. :)

Ще пробвам и Smart Poster, може поне малко по-бързо ще работи.
 
Re: Програми за регистриране в директории

Много ти благодаря!
Сега ще мисля какво мога аз да направя за теб :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Случайно попаднах на интересен пакет SEO хитрини сърфирайки из интернет SEO Elite 3.2 плюс бонусни книжки клик тук
Който незнае все още какво е SEO Elite тук обясняват.Програмата наистина вече не е от серията най-най но пък е без пари и определено върши работа!Линка за сега работи.
Надявам се да съм ви бил полезен! :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Атанас Янев каза:
DDK, линкове в замяна на линка ? :p

Нещо не те разбрах съвсем точно или ти не си ме разбрал.Готов съм за всякакво сътрудничество,взаимопомощ и споделяне стига ползата да е и за двете страни! :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Има ли някой идея за софтуер за блог скрипт имам предвид който да работи добре безплатно и блога да е от тип
ime.mydomain.com ,а не е някакъв избушен скрипт който да е като нотпад :) попаднах на доста подобни .Идеята е потребителя сам да може да си прави блога и избира името и да управлява съдаржанието .
Благодаря предварително .
 

Горе