SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Програми за регистриране в директории

Re: Програми за регистриране в директории

Я препоръчайте някой работлив индиец :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

DDK каза:
Случайно попаднах на интересен пакет SEO хитрини сърфирайки из интернет SEO Elite 3.2 плюс бонусни книжки клик тук
Който незнае все още какво е SEO Elite тук обясняват.Програмата наистина вече не е от серията най-най но пък е без пари и определено върши работа!Линка за сега работи.
Надявам се да съм ви бил полезен! :)

само да предупредя тези които ще побързат да поработят със SEO Elite за link exchange системата на програмата.. Вярно работи но работи малко спамерски .. и после ще сте затрупани с отговори които повечето са невероятно некачествени .. по-добре си извършвайте тази дейност по ръчно или използвайте един кадърен инструмент като този http://buildit.sitesell.com/main/home.html
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Програми за регистриране в директории

за XRumer 4 ...да наистина няма да е лошо някой да даде някой линк ...
 
Re: Програми за регистриране в директории

link-a със сео елит е мъртъв .... някой да го качи някъде ? или на мейл, на скайп на лс ? : ))) мооооолим !
 
Re: Програми за регистриране в директории

На 10-тата минута я намерих през рамблера. Егати спамерския тул.

Да де, seo tool :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Ако някой иска Хрумрър и оллсъбмитър, пишете ми едно лично, давам ги напълно безвъзмездно, не искам нищо в замяна =)
Само добри думи =)

__________________

Закон: никой не се дърпа от малко линкове =)
 
Re: Програми за регистриране в директории

:) СУПЕР!!! Бих искал да ги тествам и аз. Пускам ЛС :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Aз лично ползвам Алсъбмитера
В началото и аз работех с кракнати версии, но там периодически правят подобрения на функционала и преди около година си я купих официално.
Програмата си струва парите до последната стотинка.
Ще разкажа малко за нея.
В нея ако правите проект от нулата, можете да задавете резулатата от регистрацията (добра, лоша, в черния списък или АВТОМАТ)
Та мисълта ми е за автомата.
Намерили сте база напр. от 3000 адреса
Kачвате ги в програмата и пускате да провери дали адресите са живи (проверка на 404) и си пиете кафето.
След като завърши с проверката сядате да регистрирате.
Преди това си правите описания.
В програмата можете да качите хиляди описания и заглавия и за всеки сайт ще се използва различно описание!
За това как да правите описания, можете да прочетете в моя блог, темата е дълга.Там има и програмка за целта.
Та да се върна на въпроса с регистрацията.
По време на регистрацията каталозите където може да се автоматизира процеса, маркирате като "Автомат"
Програмата обработва цялата база под това какви резулатати сте задали.
След това по тази база можете да прекарате колкото си искате сайтове.
Просто давате да регистрира автомат
В настройките правилно задавате в какви групи искате да се регистирате (напр. Internet, SEO, Webmaster и т.н.)
После с едно натискане на бутона, сайта се регистрира на автомат във всички адреси които са маркирани като автомат.
Така аз регистрирам сайт в около 5-6хил. каталога за максимум половин час!
От мен се иска само да запълвам капчата (защитата), макар че програмата повечето капчета ги разпознава.
Това си е програма за чисто бяла оптимизиция!
И това не е всичко
В нея можете да вкарате и статии (без ограничение за символите и количеството) и с нея да регите статии, като във всеки сайт ще бъде различна статия.
За човек който сериозно се занимава със СЕО, ако не може да даде 50-100$ за нормални програми, то по-добре да си намери друго занятие.
С кракнати и стари програми, нищо не става, защото просто са морално устарели.
Интернет се мени прекалено бързо и ако нямаш последните обновления, то и ръцете ти са вързани.
Не става въпрос само за Алсъбмитера, но и за всички други програми, които помагат на оптимизатора да анализира не само себе си, но и конкурента.
А от там и да създава правилна стратегия!
А XRumer-а е предназначен за спамене на форуми основно.
Но в последно време, почти всички форуми са с nofolow и noindex, така че файда няма, освен да си навлечете омразата на модераторите :)
 
Програми за регистриране в директории > master rules

Програми за регистриране в директории > master rules

Здравейте пичаги

за вас един пост с линкове за директен download

The best SEO Apps all in one big package.
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=6

XRumer is the premier automated link-building tool. Through the use of this tool you will see a significant increase in the number of unique visitors to your site, as well as see your site jump in the search engine result pages. The tool is popular among both novices and gurus because of both its flexibility, power, and effectiveness. XRumer is extremely reliable and its fully automated workflow makes link-building a breeze.

НИЩО НЕ ИСКАМ В ЗАМЯНА за програмките
Ценни са съветите за ползване ... te struvat linkove ili kinti no razbirase ne se prodavat ;) Enjoy seo boy
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Програми за регистриране в директории

<quote>А XRumer-а е предназначен за спамене на форуми основно.</quote>

wrong
още старите версии поддържат блогове и гестбуци, а особено новата версия, в която има опции за плъгини за социалните мрежи(което според мен съвсем скоро ще доведе до абсолютното насиране на въпросните мрежи, което много ме радва), а съвсем скоро доколкото знам ще може всеки да си прави собствени плъгини, така че скай ще бъде да лимит.

<quote>така че файда няма, освен да си навлечете омразата на модераторите</quote>

дали на един black hat optimisator му пука за омразата на модераторите, а ;)
файда има. XRumer-а е black hat tool, няма общо с бяла оптимизация изобщо. все едно да кажеш, че от black hat няма файда. зависи как го ползваш.
 
Последно редактирано:
Re: Програми за регистриране в директории

Много ще се зарадвам на ЛС с линк към Xrumer :)
 
Re: Програми за регистриране в директории

Много ви моля ако някой знае от къде да си намеря работеща Dynamic Submission 7.0 да даде линк .....цял ден свалих 3-4 версии и въпреки краковете все оставя демо :(

Мерси
 

Горе