SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се WebmasterBG

Статус
Not open for further replies.
Re: Продава се WebmasterBG

Честито на новият owner и от мен!
Сайтът е ценен и със сигурност с добър потенциал... желая успехи!

Btw, ще четем ли скоро в Капитал за продажната цена? :confused: :)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Който е да... е някой от нас.... който е на същото мнение като нас за това, че този сайт помага изключително много за развитието на Бг пространството...нет-а...сео-то и всичко :) Честито !
 
Re: Продава се WebmasterBG

Каква беше причината за продажбата?

Сега на кого трябва да се подмазваме...стария шеф прицръцваше медицински спирт, а новия....?:D

не виждам причина да се подмазвам на никого - а и за кво трябва?
форума е полезен - това е достатъчно - питаш и ти отговарят. ако можеш и ти помагаш. толко. предполагам ако го затворят ше се появи друг.
има ли причина за наведеното отношение към админа?
 
Re: Продава се WebmasterBG

Пууу, разгеле - темата е вече в чат. (в пазар офтопикът е забранен, знам ли - вземат да ме изплющят за "честито")

Честито на новия собственик. Няма да се обидим ако пусне едно обръщение и евентуалните промени в правилата (ако ще има такива).

Честито и на Мартин за продажбата. Форумът със сигурност няма да е същия без той да е шеф, но поне ще си остане активен член.

Успех на новото ръководство!
 
Re: Продава се WebmasterBG

не виждам причина да се подмазвам на никого - а и за кво трябва?
форума е полезен - това е достатъчно - питаш и ти отговарят. ако можеш и ти помагаш. толко. предполагам ако го затворят ше се появи друг.
има ли причина за наведеното отношение към админа?

Нещо не си в час, ама карай.:cool:
 
Re: Продава се WebmasterBG

За всички, които се интересуват от цена очаквам предложения в горната половина на диапазона X,XXX. Цената очаквам да я получа като оферта от вас, независимо дали публична тук или като ЛС или имейл.

За няколко месеца доста са се променили нещата:

Цената около, която се колебая е 3 000 лв. и едва ли бих се съгласил на по-малка сума.

:cool:

Макар и първо-априлска, сумата си беше реална тогава, нали?
 
Re: Продава се WebmasterBG

Понеже +20 човека вече ми честитиха, реших да го напиша и тук.

Не съм аз новия собственик, някой е предложил по-висока от моята оферта и съответно го е взел.

Честито и от мен на новите СОБСТВЕНИЦИ ;)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Засрами се! Дете чакате... :eek:

е като е на диета (женен), какво - да не разглежда менюто ли?
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: Продава се WebmasterBG

Понеже +20 човека вече ми честитиха, реших да го напиша и тук.

Не съм аз новия собственик, някой е предложил по-висока от моята оферта и съответно го е взел.

Честито и от мен на новите СОБСТВЕНИЦИ ;)

Абе, няма значение, Драго. Няма ли да почерпиш все пак?
 
Re: Продава се WebmasterBG

Нещо не си в час, ама карай.:cool:

естествено, че не съм - на збирки на форума не ходя, не съм и в БГ.
Ако бях, сигурно щях да знам защо някои се навеждат.
Дали не искаш да не осветлиш по проблема, от чист интерес.
иначе форума си е 6.
 
Re: Продава се WebmasterBG

Не съм аз новия собственик, някой е предложил по-висока от моята оферта и съответно го е взел.

Наистина жалко, човек с отношение, опит и визия в сверата като теб щеше да е перфектният собственик,
но да се надяваме че и новите "Собственици" знаят за какво си влагат парите, перефразирано Марто си е Марто, но уж не всичко е пари... ;)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Новите собственици също са хора с доста опит и визия. Нужно е само време, за да ги споделят с вас :) Въпроса сега е кой ще ни води на стриптизиорки ?
 
Re: Продава се WebmasterBG

Сгодения и проекто-таткото пишат за стрийптийз, а аз само за манджи и алкохол мисля :(
 
Статус
Not open for further replies.

Горе