SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се WebmasterBG

Статус
Not open for further replies.
Re: Продава се WebmasterBG

Зачестилото появяване на cloxy в темите, ме навеждаше на подобна мисъл.:) Но за SEOM не бих се сетил.
 
Re: Продава се WebmasterBG

Щом и аз влязох след 3-4 месеца отсъствие за да видя какво става, значи е било доста интересно кой е новия собственик.

1. Първо ми направи впечатление че анонимността вече не се толерира, така че който раздава репутация трябва да има предвид че вече се вижда от кого е червената точка.

За това поздравявам новите собственици.

2. След това обаче с учудване видях че имам доста червени точки от единия от новите собственици - cloxy на някакви невероятни места, буквално за щяло и нещяло.
http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=102543&postcount=38
http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=95125&postcount=23
http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=104647&postcount=60

Сигурен съм че ако се разровя ще открия още доста, но нямам желание. Това най-вероятно изразява отношението му към мен и едва ли той много ще се зарадва да му поствам във форума.

В заключение не виждам никакъв смисъл да използвам webmasterbg.org при новосъздадените отношения с единия от собствениците (явно не са новосъздадени, нови са само за мен защото чак сега го разбрах), така че отново ще си бия камшика от тук докато отново няма някаква промяна към по-добро.


Така че аз за момента (отново) забравям че този сайт съществува. Успех на всички и умната с репутацията - сами виждате че рано или късно води до конфликти ако я изпозлзвате не по предназначение,а само защото не харесвате някой :)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Ехее, Еди ти вярно се загуби, Добре завърнал се :) Влез в клуб 300 и виж от кога е репутацията. Васко тогава едва ли е и предполагал, че ще става съсобственик. Търси основанието за точките по друга линия едва ли е на лична основа, пък най-добре ако не им се връзваш изобщо ;)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Просто аз съм един от най-активно даващите репутация. Сигурен съм, че ако се разтърсиш ще намериш и толкова зелени :)

Това с репутацията може да се тълкува много грешно, особено когато е отделено от контекста на цялата тема, както е в случая. Най-вероятно една от промените, която ще направим, е да скрием тази видимост. Или пък да е само положителна репутацията. В момента обаче има по-належащи промени, които ще видите съвсем скоро :)

Аз нямам нищо против Еди да присъства във форума, даже е добре дошъл. Всеки е добре дошъл, стига да спазва правилата.
 
Re: Продава се WebmasterBG

Сянката на морала е лицемерието. Дано тук, в този форум, този слоуган, не се окаже диагноза никога - от сърце пожелавам.
Препоръчвам на всички книгата "Кармичен мениджмънт" по темата.

Честито на новите собственици!

Политиката си е политика.

С новите, ще има повече политика, но капитализъм братлета:)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Просто аз съм един от най-активно даващите репутация. Сигурен съм, че ако се разтърсиш ще намериш и толкова зелени :)

Това с репутацията може да се тълкува много грешно, особено когато е отделено от контекста на цялата тема, както е в случая. Най-вероятно една от промените, която ще направим, е да скрием тази видимост. Или пък да е само положителна репутацията. В момента обаче има по-належащи промени, които ще видите съвсем скоро :)

Аз нямам нищо против Еди да присъства във форума, даже е добре дошъл. Всеки е добре дошъл, стига да спазва правилата.

Идеята да скриете ( отново ) кой е публикувал репутацията не ми се струва удачна, но виж направите само да може да се дава положителна репутация, подкрепям с 2 ръце :)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Новите собственици също са хора с доста опит и визия.
Не очаквах подобен развой на събитията, но абсолютно подкрепям казаното от теб.

Колкото до репутацията, вярвам че и нейният ред ще дойде,
всяко нещо с времето си пък ще видим какво има в предвид господин Тошков под "други изненади"... :D

Иначе лично аз съм за неанонимна положителна(за да стимулира) и отрицателна(за да контролира) репутация,
просто старата си остава анонимна за да няма излишни дразги и всичко е 6+.

Досега никому не съм слагал червена точка, но дори и самата възможност е как да го кажа, страх лозе пази от некачествен контент. ;)

И все пак да не се отклоняваме от темата, честито на новите собственици!
 
Re: Продава се WebmasterBG

Репутацияте беше един от начините да се регулира ПАзара, да се намали офтопика от сорта "абе с кви глупости ни занимаваш" или "пич нищо не разбираш". Обаче комплексите надделяха и много хора отдаваха повече значение на това, кой каква точка им е лепнал, а не на аргументирано опровержение на точката и то в контекста на темата. ОК, ще се махне репутацията, но това няма да промени нищо. Пак ще има двамата със смъкнати гащи на масата, които търсят трети с рулетка..... Темите с посочени сайтове за пример, които илюстрират проблема или даден tweak стават все по-малко. Вече всичко се върти около това, как да "събмитна" (модерната дума за СПАМя) в списък с 1000000000000000 блога и директории, имам сайт за акне (щото съм на 13), който е на 5 дена без текст но вече с 4 adsence банера, обаче не ми е ясно как да го класирам на първа позиция в google. Стегнете се, не се дръжте като недоклатени госпожици....
 
Re: Продава се WebmasterBG

И какво каза?

В пазара да няма дискусии а да се раздава репутация? :)

Вероятно си объркал думата "ролетка" :)

Какъв е проблема с 13 годишните? Защо не им забранихте достъпа до форума :) (или ти не си бил на 13 и не си минал през такъв период)

От опит знам, с доста слиенчани съм работил, че там са отраснали най-големите мъже :) и всички говорят като последна инстанция :) а то не винаги е така
 
Re: Продава се WebmasterBG

Каквото съм казал, можеш да си го прочетеш отново и отново, докато му схванеш смисъла. Не съм казал, да няма дискусия в Пазара, а да се намалят offtopic мненията, ако не можеш да четеш се върни в първи клас. Ако зависеше от мен 13 годишните щяха да имат достъп само за четене и когато направят поне 6 месеца във форума, тогава да питат каквото имат да питатат. Не знам какъв опит си имал със сливенчани, но мен спокойно можеш да ме приемеш като инстанцията, след последната. Някой да има да казва нещо относно смяната на собствениците на форума, или да затварям цирка, че кандидат-клоуните станаха много!?
 
Re: Продава се WebmasterBG

Затваряй, темата отдавна приключи. :) Ако има да се обсъждат някакви полезни промени, това може да стане и в клуб 300.
 
Re: Продава се WebmasterBG

...мен спокойно можеш да ме приемеш като инстанцията, след последната.
като помагаш, помагаш.
Обаче,
като имаш повик за нещо като горното ае иди до кенефа там има и ТХ. Не е нужно тука да тропаш.
Иначе +1 да затваряш...
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Продава се WebmasterBG

като помагаш, помагаш.
Обаче,
като имаш повик за нещо като горното ае иди до кенефа там има и ТХ. Не е нужно тука да тропаш.
Иначе +1 да затваряш...

Трудно ми е да ти схвана умствените напъни, но определено следващия път, когато съм в кенефа ще си мисля с огромно удоволствие за теб :)
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе