SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Прочетени/непрочетени теми

alexer

New member
Здравейте,
от както съм в този форум забелязвам, че има някакъв проблем с маркирането/"осветяването" на прочетените мнения/теми.
Примерно нова тема, която не съм е преглеждал след няколко часа вече не е удебелена, все едно е отваряна.
Това се получава на поне 4 компютъра на 4 различни места, с различни браузери.

Някой ще каже ли това настройка на форума ли е, бъг ли е и само при мен ли се получава...
 
Re: Прочетени/непрочетени теми

По мои наблюдения тук не е с прочетена/непрочетена а е на принципа: "Ето новите неща от последното ти влизане". Тоест като влезеш, все едно си прочел всичко :)
 
Re: Прочетени/непрочетени теми

Този проблем е откакто се смени системата. Аз затова казвах, че SMF е по-удобна. Сега изобщо не знам кое е прочетено и кое не. Уж работи, а много пъти съм изтървал теми именно заради този бъг. Никога не съм ги поглеждал, а ми ги отбелязва като прочетени.
 
Re: Прочетени/непрочетени теми

А някой пробвал ли е punBB ?
 

Горе