SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Споделен хостинг в Лондон

Илиев

Well-known member
Колеги, препоръчайте UK споделен хостинг и конкретно с локация в Лондон.

Не ми е нужно нещо сериозно и скъпо. 2-3-4 паунда на месец, 1 домейн, 1 база, 1GB място максимум, няколко GB трафик, CPanel.

Не вярвам в това, че локацията на сървъра оказва влияние за оптимизирането на сайта (освен за скростта), но става въпрос за твърдо локален проект и искам да е забит на точното място.

Благодаря :)
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Благодаря, предполагам ги препоръчвате от личен опит и ще разгледам трите услуги за подробности.

Едит:
Дата центъра на Eeukhost е на 20-на км от Лондон и може би ще ми свърши работа. Сега ще издиря и останалите къде са точно.

Едит2:
Unitedhosting е в Източен Лондон, а за 1and1 не мога да намеря инфо.
 
Последно редактирано:
Re: Споделен хостинг в Лондон

Така... избрах услугите на Eukhost. Активираха хостинга след около два часа, понеже имаше проблем с PP плащането, a и исках отделно IP, за което трябва да се свържеш със съпорта им допълнително. Избрах Bronze план (500МБ, 5ГБ), като няколко часа след активацията на хостинга, в главната директорията намерих два файла core.... нещо си, които бяха изяли 90% от пространството. Затрих ги и след това, вече десетина дни, не съм имал проблеми, но периода и посещенията са малко за да правя изводи за услугата.

За колегите, които се включиха в темата, предполагам, че имате сайтове свързани с Лондон, така че може да ги добавите в DigiLondon.co.uk, регионална бизнес директория.
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Пак ли почистване?:)

Бизнес директория, регионална, за Лондон
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Той питаше Клокси. :)
Излязло му е име на Клокси :)

И аз взех eukhost за експериментите ми в помощ на господина от Манчестър ;), само че моя е следващия, gold план. Завъртях колелото за него, сега ще пусна и няколко нишови сайта, да видим как е в тях конкуренцията. Забележка към хостинга нямам и съпорта им вече пробвах, и той е добър.
 
Последно редактирано:
Re: Споделен хостинг в Лондон

Колеги, да помоля за малък тест...

Eukhost спряха phpmail-а на повечето си сървъри и сега ползвам smtp за всички форми на уебсайта. Молбата ми е да отидете на digilondon.co.uk/suggest.php?action=addlink, да събмитнете произволен сайт и да ми кажете дали получвате мейли за потвърждение и отказ на регистрация. А ако оптимизирате лондонски сайтове, може да добавяте направо тях. Гарантирам бързо включване. :)

Благодаря.
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Колеги, да помоля за малък тест...

Eukhost спряха phpmail-а на повечето си сървъри и сега ползвам smtp за всички форми на уебсайта. Молбата ми е да отидете на digilondon.co.uk/suggest.php?action=addlink, да събмитнете произволен сайт и да ми кажете дали получвате мейли за потвърждение и отказ на регистрация. А ако оптимизирате лондонски сайтове, може да добавяте направо тях. Гарантирам бързо включване. :)

Благодаря.

Току що го направих, но не получавам никакви мейли.
То и сайта не е английски де.
Ако получа мейл ще пиша.
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Колеги, да помоля за малък тест...

Eukhost спряха phpmail-а на повечето си сървъри и сега ползвам smtp за всички форми на уебсайта. Молбата ми е да отидете на digilondon.co.uk/suggest.php?action=addlink, да събмитнете произволен сайт и да ми кажете дали получвате мейли за потвърждение и отказ на регистрация. А ако оптимизирате лондонски сайтове, може да добавяте направо тях. Гарантирам бързо включване. :)

Благодаря.

Току що получих 2 мейла за това, че ще се разгледа страницата.
Значи идват с около 1 час закъснение
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Благодаря на Кобрети и miratrade за теста.

Miratrade, би трябвало да получиш две писма - едно за потвърждение на събмита и едно за отказ на регистрация. Mail.bg имат ли спам папки? Да не са там писмата?

ЕДИТ: А, сега видях, че и ти си ги получил. :)
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

Колеги, да помоля за малък тест...

Eukhost спряха phpmail-а на повечето си сървъри и сега ползвам smtp за всички форми на уебсайта. Молбата ми е да отидете на digilondon.co.uk/suggest.php?action=addlink, да събмитнете произволен сайт и да ми кажете дали получвате мейли за потвърждение и отказ на регистрация. А ако оптимизирате лондонски сайтове, може да добавяте направо тях. Гарантирам бързо включване. :)

Благодаря.

Вече получих и 3-ти мейл с отказа.
Пуснах за събмитване и в българската - там ще видя какво ще отговорят :)
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

2 мейла получих за потвърждението - 1-вия с юзернейм и пасурд 2-рия е за това, че ще го разгледат 3-тия за отказа
Иначе в мейл бг си ги получавам директно в инбокса не в спам папката
 
Re: Споделен хостинг в Лондон

1and1 са в германия. Поне това което ние ползваме от тях. т.е. Managed Servers,Root Servers и Shared hosting. T.e. не отговаря на изискванията. Иначе shared hosting-a им е читав, но не е cPanel.
 

Горе