SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Среща на форума

Re: Среща на форума

И на мен ми се иска да отскоча, но нищо не обещавам, просто много ангажименти :)
 
seo Среща... та :)

seo Среща... та :)

Дата: този Петък 10 декември 2010.
Минимума от трима човека, мисля, че сме готови

Там съм жив или мъртъв, и без това изпуснах на Огнян сбирката последния път (по уважителни бебе причини) :)

Bistro 53... булевард България...
момчета, вие от Южните квартали не мърдате ли? Разбирам че сте се събрали силна група там , ама всеки път все там :(

нещо по-към-центъра? ... дано не ме баннат за тоя пост от форума :D
 
Последно редактирано:
Re: seo Среща... та :)

Re: seo Среща... та :)

момчета, вие от Южните квартали не мърдате ли? Разбирам че сте се събрали силна група там , ама всеки път все там :(

Тук се е заформила Силиконовата долина или как беше - други да кажат.

Няма да е Бистрото. Мястото се мисли още.
 
Re: Среща на форума

Звучиш така все едно вече е решено :(

Предлагам да се включи още някой и да ме подкрепи за някакво "по-централно" място.
 
Re: Среща на форума

Але хаус? :)

Е това е най-царското заведение на света :) Само, че и тяхното работно време не е дълго.

П.С.: Не, че е по темата, ама като чуя Але Хаус и се чувствам длъжен да се включа, иначе после цял ден ми е едно такова криво на душата. :eek:
 
Re: Среща на форума

Аз не съм фен на нито едно заведение, да не казвам че всички тези са ми непознати, одъртях вече, ей.... спрях и по заведения да ходя :)

Като решите къде, ще дойда там, но ако е възможно, моля ви: не се качвайте чак в Бояна :)

Миналия път от паметника Левски до Марто съм пътувал 50 минути по булевард България. Тоя час: 18-19 часа въобще не е приятен да отидеш до краен квартал на София. Не вярвам например някъде около НДК да ви е проблем да стигнете до там и да се откъснете от "Силиконовата долина" както й вика Гената :D
 
Re: Среща на форума

Да ви кажа, не ни трябва кой знае какво: една конферетна маса, не много шумно заведение и хладилниците им да са добре заредени... ако има и wifi вече ще е рая на seo сбирките :D
 
Re: Среща на форума

Да ви кажа, не ни трябва кой знае какво: една конферетна маса, не много шумно заведение и хладилниците им да са добре заредени... ако има и wifi вече ще е рая на seo сбирките :D

В Але Хаус няма хладилници :p
Там са директно казани...
 

Горе