SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Среща на форума

Re: Среща на форума

И аз съм навит за там.

Имам обаче един въпрос - :( който не пие бира?
Или за вас бирата, за нас:

bira.jpg



:D :D

:eek: Засрами се! Вчера ти се роди дете...
 
Re: Среща на форума

Марто, де го видя това написано, то човек да не смее нещо да се пошегува :)
Кажи по същество за сбирката нещо ;)
 
Последно редактирано:
Re: Среща на форума

100 % от мен писано и 1000% вярно! Та, ако ви поискат по 20 кинта на калпак за резервация, не се чудете.
 
Re: Среща на форума

Споделям написаното в bgkulinar форума - оценката ми на храната и музиката е повече от отрицателна, иначе заведението е приятно и сервитьорите са на ниво, но това не ми топли стомаха :)
 
Re: Среща на форума

Може да не съм в час, ама "Халбите" до големите пет кьошета не са ли най-удачния избор. Аз като бираджия давам гаранция( А Бикс може пък да потвърди-). Имаш максимален избор от бири, имаш хубави мезета, имаш и другите питиета:).
 
Re: Среща на форума

Халбите са тествани на 100%. :)

П.С. Ако не си ангаже ще се радвам да те видя на бира 2-3-5 в петък

На малките 5 кьошета "Халбите" са по-добра оферта. По-хубави са сепаретата. И надявам се няма мачове в петък, да не ни крещят разни?
 
Re: Среща на форума

Ако случайно се върнете на първоначалната идея с Бистро53 на България (до Билла) ще дойда и аз.
Предимства:
- просторно е;
- хората, които идват с кола могат спокойно да паркират;
- има готини сервитьорки ;)
 
Re: Среща на форума

На малките 5 кьошета "Халбите" са по-добра оферта. По-хубави са сепаретата. И надявам се няма мачове в петък, да не ни крещят разни?


Мачовете са в сряда-четвъртък ШЛ и събота -неделя,така че ще минете ''метър'' в петък:).Ако има любители на тъмната бира-наливното столично тъмно не е за пренебрегване в ''дървеното''в парка ''Заимов'':)


Съвет:много върви тъмна бира с водка,но за сметка на това бързо те ''мята в sandbox-a''.
 
Последно редактирано:
Re: Среща на форума

Ако случайно се върнете на първоначалната идея с Бистро53 на България (до Билла) ще дойда и аз.
Предимства:
- просторно е;
- хората, които идват с кола могат спокойно да паркират;
- има готини сервитьорки ;)

Е там през ден пием бира и ще е скучно и срещите на форума да ги правим на същото място.... Пък и хората искат по центъра. ;)
 
Последно редактирано:
Re: Среща на форума

Е там през ден пием бира и ще е скучно и срещите на форума да ги правим на същото място.... Пък и хората искат по центъра. ;)

Заслужи си почерпката с това изказване.... нищо че ме нахока за оная снимка на каката ;)
 
Re: Среща на форума

Хехехе, знаеш че няма да ми е за пръв път :D :D

Събитие във фейсбук има ли създадено, може да се съберат още хора? Карта на местността и други такива... къде е това заведение, ако се заблуди някой в мъглата? ;)
 
Последно редактирано:
Re: Среща на форума

Халбите са тествани на 100%. :)

П.С. Ако не си ангаже ще се радвам да те видя на бира 2-3-5 в петък
Има шанс да се случи на десетина бири(2-3-5;-), но не разбрах къде :)
 

Горе