SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съвет за хостинг

ted

New member
Оглеждам се за споделен БГ хостинг с неограничен трафик - ще има много трафик от статични html страници - не ми трябва база данни и php. Парите не са най-определящия фактор.

За сега в списъка ми са:

icnbg.com
bg.uv-hosting.com
cbox.biz
tophost.bg

Някой може ли да сподели лично мнение ако ги е ползвал ? Или да добави нещо което съм изпуснал ...
Благодаря.
 
Re: Съвет за хостинг

Хостинг с неограничен трафик няма.

icn ти препоръчвам от тия дето си написал.
 
Re: Съвет за хостинг

Хостинг с неограничен трафик няма.

icn ти препоръчвам от тия дето си написал.


Глупости!
cbox.biz са с неограничен.
Засега съм много доволен от тях. Надявам се така и да остане.
 
Re: Съвет за хостинг

аз пък не ти препоръчвам icn
три сайта ми изхвърлиха от там
съсипаха ми живота и петгодишен труд - бях в чужбина и не успях да ги възстановя
 
Re: Съвет за хостинг

Глупости!
cbox.biz са с неограничен.
Засега съм много доволен от тях. Надявам се така и да остане.

да бе да

чакай само да ти стане популярен сайта с повече трафик и ще те поканят да минеш на по-големия пакет, а после те изхвърлят че им превишаваш определеното (ограниченото) процесорно време...
 
Re: Съвет за хостинг

Ми дай боже това да е причината да ме изхвърлят... :))

Другото, което ми хареса относно тяхната професионалост е, че имах проблем със кода, който аз не знаех къде точно е, и същото беше причина да ме изхвърлят от ns1.
Хората ми откриха проблема и сега всичко е ок.
 
Re: Съвет за хостинг

пробвай с hostit.bg, свържи се админа и се договорете.
 
Re: Съвет за хостинг

Хостинг с неограничен трафик няма.

Ами е някаква грешка си. В случач бих препоръчал не хостинг а малко сървърче за 50 лева на месец. Трафика е неограничен. Препоръ4вам хедофф (в подписа ми)
 
Re: Съвет за хостинг

Цените на Headoff са приемливи, но ме притеснява администрирането, а плащането и за администратор вече ще ми дойде много ... но май натам отиват нещата ...
 
Re: Съвет за хостинг

Те администрират вси4ко от към инсталации, фиксове по сървъра.. но другите работи са твое дело. Но.. те са лесни, създаване на ДНС зони, и апачи конф файлове. Аз самият нямах никаква представа от тези неща, но се научих и е мега лесно..
 
Re: Съвет за хостинг

Цените на Headoff са приемливи, но ме притеснява администрирането, а плащането и за администратор вече ще ми дойде много ... но май натам отиват нещата ...
Понеже става въпрос за VPS, какъвто ползвам и аз, моят хостинг си има собствен контролен панел и няма нужда да се занимаваш с администриране - всичко става през ЦП. Аз съм на този план и днес имах по едно време над 350 юзъра на сайта (без да броя останалите сайтове) и геройски издържа натоварването. Единственият недостатък е малкото място 3 ГБ, но допълнително се купува ;). Ползвам ги 4 години.
 
Re: Съвет за хостинг

Ако всички страници са ти статични не мисля че ще ти направят проблем при който и да е доставчик. Колко неограничен трафик ти трябва, все пак?
Например, в пакет СуперХостинг при superhosting.bg ти дават 1155 GB месечен трафик.
Ако да речем средната големина на една страница е 100 КБ, това са си ~12,111,052 пъти покавания на една страница.
 
Re: Съвет за хостинг

Точно този план на суперхостинг съм на път да прехвърля и понеже там сайта върви перфектно като SQL и PHP идеята ми е да изнеса някъде част от статичното съдържание на сайта което реално прави големия трафик - флаш файловете.
И понеже Суперхостинг изрично имат условие че един акаунт не може да осигурява съдържание на друг, изхода е или нает сървър /досега има 2 варианта на нелимитиран трафик - Headoff и asp.bg / или един хост при друг доствчик и като изчерпам лимита тук - последните няколко дни нещата се дърпат от другия хост.


Като гледам колко почивни дни се задават в края на този месец ми става мъка ...
 
Re: Съвет за хостинг

Ако ще е само за флаш файлове, Блухост е добър избор - споделен хостинг с ънлимитед трафик и място. Има само една дребна особеност - не може да качваш повече от 2к файла в директория.
 
Re: Съвет за хостинг

Трафика към БГ зоната от там как е?

А това с 2К файла в директория го има като ограничение по FTP навсякъде /почти/. Аз се сблъсках с него тези дни и трябваше да преработя малко сайта. В една директория ми бяха флаш файловете малките и по-големите снимки и като станаха 670 игрите се сблъсках и с този проблем :)
 

Горе