SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съвет за хостинг

Re: Съвет за хостинг

за сега 1000 GB/месец но тенденцията е нагоре, а предстоящите празници ме притесняват :) вече платих годишен хост в БГ компания - не знам дали е най-доброто решение, предполагам, че са възможни проблеми като им направя такъв трафик ...
След празниците ще умувам пак на трезва глава ... Ако съм доволен от фирмата ще ги похваля после.
 
Re: Съвет за хостинг

Успях да автоматизирам част от системата.

На всеки 15 минути отварям за четене един празен html файл който се намира в директорията на спомагателният хост където са флаш файловете. Ако всичко е наред системата остава непроменена и файловете се теглят от спомагателния хост като разтоварвам основния от трафик, ако системата не успее да отвори файла, автоматично презаписва променливата която указва откъде да се теглят файловете и трафика тръгва от основния хост.

Така ако падне сървъра на спомагателния хост ще има максимум 15 минути в които потребителите няма да могат да заредят флаша на страницата с играта, но пък ще могат да разцъкат другите раздели от сайта ...

Веднага щом файла на спомагателният хост стане достъпен за четене, системата връща стойността на променливата и флаш-файловете отново се теглят от спомагателният хост ...

Приемам всякакви допълнителни идеи по този въпрос ... :)
 

Горе