SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Re: С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Балкам, Адамс, Майе или Кронос?

:confused:

Е... не , не знам, не, някаква друга фирма беше ... Намерих ги на пазара на Резбарска... 22 вида насипно кафе... Карат го на място в зърна, ти с кафемелачка го мелеш, както искат клиентите... :confused: и т.н.

Или нещо друго питаш? :confused:
 
Re: С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Хайде почна се и за кафе да се говори:DТо офлайн нишата с кафе автомати е заета,но как мислите,ако се промени формата на класическата гръгла чаша(примерно квадратна) и се добави някой и друг виц или крилата фраза(или тип късметчета) дали ще може да се пребори конкуренцията:eek:


П.С:Не мога да намеря координатите на собственика на win.bg(E-mail,tel,skype).PLSSSSSSSSSSSSSS помогнете,че искам да го офертирам.:rolleyes:СОРИ за отметката от темата.;D
 
Re: С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Когато не се занимавам с онлайн бизнес правя обикновено две неща - или спя или спя с приятелката си. През останалото време съм онлайн ;D

П.С:Не мога да намеря координатите на собственика на win.bg(E-mail,tel,skype)

координати
 
Re: С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Хайде почна се и за кафе да се говори:DТо офлайн нишата с кафе автомати е заета,но как мислите,ако се промени формата на класическата гръгла чаша(примерно квадратна) и се добави някой и друг виц или крилата фраза(или тип късметчета) дали ще може да се пребори конкуренцията:eek:

Не - конкуренцията която визираш ще ти анализира действията и ще ги повтори безпроблемно, ако започнат да имат успех, без плащат експеримент. Трябва да си осигуриш монопол (марка,патент) или значителна преднина.
 
Re: С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Когато не се занимавам с онлайн бизнес правя обикновено две неща - или спя или спя с приятелката си. През останалото време съм онлайн ;D
И на мен напоследък не ми остава време извън онлайн бизнеса за нищо друго освен за малко личен живот и секс. Няма време нито за ски, едвам намирам време да отида 2 пъти седмично на фитнес (вместо 5 или 7 пъти седмично) :mad:
 
Re: С какво се занимавате извън онлайн бизнеса

Е... не , не знам, не, някаква друга фирма беше ... Намерих ги на пазара на Резбарска... 22 вида насипно кафе... Карат го на място в зърна, ти с кафемелачка го мелеш, както искат клиентите... :confused: и т.н.

Или нещо друго питаш? :confused:
Рекох, че си дистрибутирал насипно кафе, затова питах. Аз бях 4 години в бизнеса, но откъм дистрибуцията му.
 

Горе