SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търг за директория за статии

ivo.apostolov

Неразбиращ
домейн: razkazi.info

Дългата история накратко:
1. Хич не ми се ще да я продавам.
2. Нямам време да я поддържам и модерирам и не ми се ще да запада.
3. Поради което я продавам на кажи речи каквато и да е цена, стига да се запази досегашното съдържание.
4. Надявам се да я вземе човек с добро образование (например да е учил Висша математика :) )

Условия на търга:
1. Който и да спечели е длъжен да запази цялото съдържание до момента поне в рамките на следващите 12 месеца.
2. Плащане само през PayPal/ePay
3. Начална цена: 2 лева
4. Стъпка: Геометрична прогресия с частно равно на началната цена, а първият член е равен на 1.
5. Печели най-високо наддалия, който е спазил правилото на геометричната прогресия в търга.
6. Край на търга на 20.08.2012, 14:00 по форумния часовник (поста Ви трябва да бъде преди този час).

Информация за сайта:
1. Joomla! 1.5 + Artio Joomsef + k2
2. Прехвърля се домейна с пуш в GoDaddy и се дава бекъп на целия сайт във формат Akeeba Backup.
 
Последно редактирано:
Re: Търг за директория за статии

Понеже не е имало такъв търг, може ли изясниш какво ще стане, ако някой направи първа или втора стъпка 5 лв, например.
 
За: Re: Търг за директория за статии

За: Re: Търг за директория за статии

Понеже не е имало такъв търг, може ли изясниш какво ще стане, ако някой направи първа или втора стъпка 5 лв, например.
5. Печели най-високо наддалия, който е спазил правилото на геометричната прогресия в търга.

Разбирай ако някой каже 5 лева, не участва. Това е.
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Давам 50 лева и убивам много безсмислени постове, кратно е на 2, отговаря на условията, все щеше да се стигне до тук ;)
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Давам 50 лева и убивам много безсмислени постове, кратно е на 2, отговаря на условията, все щеше да се стигне до тук ;)
За жалост не спазваш условията и бида не участва :)
Давам малък бонус... геометрична прогресия. Винаги малко ме е дразнело, че не стават дълги и оспорвани търгове тук :)
Или ще стане или домейна ще си отиде на безценица :)

Още малко инфо за самия сайт: Никога на него не е имало реклама (AdSense, сходни или каквото и да било).
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Не съм добър в математиката, но ако правилно съм разбрал, форумулата е:

1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048 и т.н.

Питането ми преди да дам бид е дали и/или за колко време ще се пази линка от joomla-bg.com към директорията?
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Не съм добър в математиката, но ако правилно съм разбрал, форумулата е:

1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048 и т.н.

Питането ми преди да дам бид е дали и/или за колко време ще се пази линка от joomla-bg.com към директорията?
1. Разбрал си добре геометричната прогресия :)
2. Това означава, че първото наддаване трябва да е с 1 лев, второто с 2 лева, третото с 4 лева и т.н. Без прескачане :)
3. Линка ще се запази в срок от 12 месеца (минимум, ако след това софтуера остане е ВЪЗМОЖНО и за повече, без обаче конкретни ангажименти, за да няма сръдни). Задължително обаче трябва да се запази контента до момента както е посочено в условията.
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Много е неприятно, че не може да се прескача, може пък да се окаже интересно, като игра: 8 лева :)
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Ако някой се чуди, защо толкова държа да се запази контента:
- Когато стартирах директорията обещах да не е ден до пладне;
- Някой може да реши да промени условията и начина на модериране. Което е ОК за в бъдеще, но това, което е в момента нека си стои. Иначе не е честно спрямо потребителите до сега;

За да няма заблудени, ето и Analytics:
DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове

Директния трафик е почти изцяло от АВТОРИ.
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

Защо спря търга? Ще си направя още 2 акаунта и ще се самонаддавам, за да откажа конкуренцията, нали става така;) Добре де, шегувам се :)
 
За: Търг за директория за статии

За: Търг за директория за статии

И аз давам 128, ако infodir се откаже от бида си
 
Re: За: Търг за директория за статии

Re: За: Търг за директория за статии

И аз давам 128, ако infodir се откаже от бида си
Опитваш се да създадеш прецедент, който няма как да мине. Или дай бид 256, или не участваш.
 

Горе