SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на ъпдейта на PR-a

Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

След Падането на ПР на единия ми сайта посещенията намаляха според тиксото( с около 150 души) и вчера за първи път от 2 месеца насам не успях да мина 1000, но засега промяна в серпа на основните думи не наблюдава, а спада на посещенията си го обяснявам спразниците дано да е така :)
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Нормално е при размествания в SERP-а на челните страници да им спаднат посещенията. Доколкото (g) си преизчисляват индекса това би трябвало да е кратковременно явление.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

nikoladd, не, прави се наблюдение за значимостта на пр за серпа.
Кое е не? И кой е говорил за значимоста на ПР? Ако си първи и те размества и статистически отиваш назад, следователно ти падат посещенията. Аз за това говорих. Значимоста на ПР не съм я засягал.
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Кое е не? И кой е говорил за значимоста на ПР? Ако си първи и те размества и статистически отиваш назад, следователно ти падат посещенията. Аз за това говорих. Значимоста на ПР не съм я засягал.

А, ок. То си е някакси логично - ако не си пръв - не те кликат.

А и alabam4eto написа
засега промяна в серпа на основните думи не наблюдава
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Безуспешно се мъча да открия някакви доказателства, че е имало ъпдейт в края на февруари. Но както показват и повечето отговори, такъв не е имало. Иначе частичен си тече непрекъснато. Ако се запази тенденцията ПР ъпдейт на 3 месеца, трябва да го очакваме в края на този месец.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Аз също не видях промяна в ПР на нашите 40 проекта.
И аз мисля, че не е имало, но трябва да отбележа, че доста интернационални форуми също споделиха за такъв в края на Февруари.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Аз. един е паднал от 3 на 2. Друго - не
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Доста неща от n/a на 0 и много малко вътрешни страници от 0 на 1 или 2
Както написах по-рано, частичен ъпфейт тетче непрекъснато.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Както написах по-рано, частичен ъпдейт тече непрекъснато.

Т.нар. Google Everflux :)
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Гугъл яко се е разтанцувал днес :) Спад с 60 позиции по една от основните ми ключови думи за 1 ден - от 7-ма на 67-ма позиция. Вие имате ли сходни наблюдения? Преди 2 седмици ми се случи подобно нещо, което премина за около 2-3 дни.

Btw един от проектите ми стана от N/A на PR 0. Ще го бъде major update-a скоро ;)
 

Горе