SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на ъпдейта на PR-a

Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Колко такива знаеш? Хайде, нека са 10-тина. Да вземем за пример една такава: http://www.mygreencorner.com/. Тя е с PR 6 на индексната страница, но виж какво става в категория "Интернет", например: http://www.mygreencorner.com/Computers_and_Internet/Internet/ - PR N/A.
Не успях да видя, къде е с 6.

Така че, колко директории с категорийни страници с PR 6 знаеш? Че и с dofollow, че и 2 месеца да стои... ;):);D

За брой изходящи забрави да кажеш, но това малко го пишат май по чужди статии, дето четеш и копираш.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Аз ви предлагам бг блог с пр=5, 300 индексирани страници и 200 уникални дневно за футер линк (показва се на всички старници) само за 120 лева за година! Е това ако не е оферта:)
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Аз ви предлагам бг блог с пр=5, 300 индексирани страници и 200 уникални дневно за футер линк (показва се на всички старници) само за 120 лева за година! Е това ако не е оферта:)
ако ме светнеш за какво ми е може и да взема.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Май започна най-после, има доста разместване в резултатите и се променя на 2-3 минути...
 

Прикачени файлове

  • SEO blog.jpg
    SEO blog.jpg
    95.9 KB · Преглеждания: 0
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Май започна най-после, има доста разместване в резултатите и се променя на 2-3 минути...

И вчера сутринта така танцуваше Г. Едва ли ъпдейта ще е днес, може би някаква шега утре и реалния ПР да е през уикенда.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Мдам, последните дни резултатите доста играят. Странното е, че при мен разликата от IE6 до FF3 е 2 страници на едно и също търсене...

Регионални настройки/различни профили.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Регионални настройки/различни профили.

Логаутвам се и пробвам от един комп.

Иначе само с единия браузър резултата ми играе в рамките на 10-тина позиции и говорим за всяко търсене, дори да е през 10 секунди може да е различно... Супер странно. :)
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Май започна най-после, има доста разместване в резултатите и се променя на 2-3 минути...

ти незнам дали видя, че пише - Персонализирани спрямо стари търсения :)
А и в реалните резултати моя блог е неизменно след твоя :)
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

А пък аз се боря да дигна за Igri серпче :) пък и пр ако може ,, да видим дали ще стане.
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

В DP има 3-4 теми за PR update в момента, явно става нещо :)
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

Има PR update определено. Само ще ви кажа, да не вадите извод за новите стойности - щото търпят промени - според мен едва след няколко часа ще се знае окончателно кой сайт какъв ПР ще има.

Успех на всички ;)
 

Горе