SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хора, които биха искали да ми помогнат?

Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

животът никак не е лесен.
може да пробваш с това http://www.framar.bg/деанксит-табл.-0.5-мг.-100-pid05000664.html

Гледай ти от къде се пускат линкове, пък аз се чудя защо сайта framar.bg започна да генерира толкова трафик от уебмастърите, помислих си, че има епидемия.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Бе тази тема няма ли да ходи в кофата?

Не пишете в темата и тя сама ще си умре.
И така много се изписа и всеки си е направил изводите.
Ако има какво да пишете на ТС, то пишете му на ЛС и това е.
А ако ТС сам почне да я вдига изкуственно, то nbsp ще има последната дума.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Темата е много интересна. Мисля, че не бива да отива в кофата.

"Държах един от най-големите сайтове за светски новини преди 2 години."

П.С. За да не е поста ми офтопик ще споделиш ли кой е сайта.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

П.С. За да не е поста ми офтопик ще споделиш ли кой е сайта.
__________________
Учудвам се ,че чак сега се зададе този въпрос.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Разбира се, сайтът беше bliasakbg.net като след това стана vipove.com, но с течение на обстоятелставата се разпаднахме и от 4000 посещения на ден стигна до 200-300 и беше продаден.

Изчетох мненията ви и искам да кажа някой неща.

Може темата ми е да просяшка, селска и както искате я наречете, но не мисля, че заслужавам подигравки и да ми предлагате лекарства. Абсолютно съм си добре.
Може и да имам нужда от помощ, но от тези подигравки ми е гадно.
Не ви пожелавам да изпадате в моето състояние. Защото вие ако сте на моя хал ще може да разчитате на семейството си, майка и баща, но ако се огледате и няма към кого да се обърнете, тогава ще ме разберете. В момента не ме разбирате, защото малко от вас се замислят над това и вникват. Приемате го като просия.

Много ви моля ако ще ме обиждате да изтриете темата. И ако това стане искам от сега да благодаря на всеки един, които ме е разбрал. Благодаря и на всички, които ми писаха ЛС, за да се заинтересуват от това какъв точно е проблемът ми в този стадий на живота ми. Искрени благодарности, наистина.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Хич не се оплаквай. Защото такива като тебе, са причината всеки ден хората да си губят времето да чистят простотиите, които ти или клиентите ти са пускали.
Виждал съм хора, които са били в изключително тежко положение и са идвали да ме молят - ЗА РАБОТА, не за пари назаем, не да просят, а ЗА РАБОТА.
А ти тука, не стига, че се занимаваш с най-долнопробните неща, а и помощ искаш. Сядай си на д-то и влизай в правия път.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Хич не се оплаквай. Защото такива като тебе, са причината всеки ден хората да си губят времето да чистят простотиите, които ти или клиентите ти са пускали.
Виждал съм хора, които са били в изключително тежко положение и са идвали да ме молят - ЗА РАБОТА, не за пари назаем, не да просят, а ЗА РАБОТА.
А ти тука, не стига, че се занимаваш с най-долнопробните неща, а и помощ искаш. Сядай си на д-то и влизай в правия път.

Имам работа. Описал съм всичко, което мога да споделя в темата. Не се оплаквам само споделям. Аз мисля да спра да пиша в темата, защото виждам, че се насажда някаква агресия. Ако има нещо винаги отговарям на ЛС каквото и да ме питате.
Това за email-те съм го написал също в тази статия, за да не лъжа никой за нищо.
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

не ти се подигравам. като гледам имаш лека нужда от подобно нещо.

поздрави
 
Последно редактирано:
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Като чета тази тема най много аз да мина на лекарства.....
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Е кое е толкова тайното, че пишеш наляво надясно л.с. но не и тук в темата ?

Има неща в живота ми, които отстрани биха изглеждали доста грозни. Тези, които се заинтересуваха и искаха да я чуят ме разбраха. Просто ме е страх да няма спекулации, пресмиване и така нататак. Ако нямаше такива неща до сега можеше да я дам публично, но след това... Ако искате мога да ви я напиша на ЛС.

Мога да дам пример от потребител, който ми писа, за да я чуе:

Кофти положение ...
Но всичко ще се оправи, сигурен съм.
/продължава още доста/
 
Последно редактирано:
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Все повече взе да заприличва на сапунен сериал.
Надали има човек без грижи и проблеми, а ако има такъв сигурно живота му е скучен, което пак си е проблем. Така де, стискай зъби и това е :/
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

Прекалено много гледаш на себе си като жертва . Фраш е от теми, в които хората предлагат услугите си за определена сума, а не разчитат на просия, а и честно да ти кажа историята за работата с туристите хич не ми се стори правдоподобна . Разбира се, че ще има негативни коментари - само си прочети първия пост . Някои хора имат много по-сериозни проблеми от твоите ! И недей се хвали с 6-ци по български, че ако тази оценка беше обективна щеше да си научил как се пише "шофИорски курсове" и т.н (все пак трябва да направиш добро впечатление пред бъдещите ти работодатели) . Пред компютъра тези 300лв трудно ще ги избиеш, отиди на някоя автомивка, ще бачкаш като луд, но ще изкараш сумата от която се нуждаеш и ще имаш да си платиш наема . Със съчувствие от потребителите във форума няма да си решиш проблемите .

Успех ! :)
 
Re: Хора, които биха искали да ми помогнат?

След малко съвети и разговори успяхме да влезем в правия път момчето наистина има нужда от помощ, но както му казах надали повечето от вас това ги интересува. От друга гледна точка пък има добри умения и предполагам ще даде добри цени ето тук е списъка с уменията му :
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=9752

Дано и двете страни са доволни :)
 

Горе