SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Явно кризата найстина ни затигна

Re: Явно кризата найстина ни затигна

Кликовете наистина са много ниски, спомням си като започнах преди 1 година със адсенса средната цена на клик беше над 10 цента :/ Сега определено е под 10 цента :/ и лошото е че върви надолу :(
 
Re: Явно кризата найстина ни затигна

Колеги, не забравяйте, че цената на клик се определя на принципа на търг. Предлагаш цена и виждаш дали ще се класираш в показването. Всекидневно излизат нови сайтове, чиято цел е да генерират импресии и приходи от Г - при това положение е нормално цената да пада, и ще продължи да пада докато много хора предлагат една стока /рекламна площ/ а купувачите са малко /рекламодателите/ - нормален търговски принцип ...
С това темпо масово цената ще е 1 максимум 2 цента за клик в много ниши ... Спасението е качествени сайтове с много посетители и много кликове по 1 цент също носят добри приходи ...
 
Re: Явно кризата найстина ни затигна

Вярно е че доста пада средната цена. Но нека малко по позитивно. Засичали ли сте максимални кликове напоследък. Има доста интересни. Оня ден имах за 3 долара един. Предполагам че са clickbank-ери, които опитват да конвертират чрез adwords. Просто много зависи от нишата всичко. Защото въпреки този клик и при мен средната цена трудно става 10 цента
 
Re: Явно кризата найстина ни затигна

Оня ден имах за 3 долара един. Предполагам че са clickbank-ери, които опитват да конвертират чрез adwords.
Или адуърдс нубита, който ползват адуърдс оптимизатора.
 
Re: Явно кризата найстина ни затигна

тук за бг сайтове ли си говорим?
щото за щатски цените са съвсем различни

Да, предимно БГ са моите сайтове. Просто си еба мамето последните дни. Ся, верно имам добри кликове от англо сайтоветв, но те още не са разработени ....
 
Re: Явно кризата найстина ни затигна

Или адуърдс нубита, който ползват адуърдс оптимизатора.
предполагам, че са такива защото постоянно имам clickbank unit-и в ad review center-a. в началото не ги одобрявах, ама напоследък почнах и не съжалявам за момента
 

Горе