SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

безплатен php скрипт - недвижими имоти

Kaloyan

New member
Здравейте,

Бихте ли ми предложили някой безплатен php скрипт, който ще е подходящ за агенция за недвижими имоти.

ПОЗДРАВИ.
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

open realty

е тва е истината .пускал съм 2-3 сайта за 4-5 месеца докопват PR4, особено ако го си го направиш и с URL friendly по модел на
http://359estates.com ще имаш успехи
драскай на лична ако ти хареса скрипта и имаш нужда от помощ
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

е тва е истината .пускал съм 2-3 сайта за 4-5 месеца докопват PR4, особено ако го си го направиш и с URL friendly по модел на
http://359estates.com ще имаш успехи
драскай на лична ако ти хареса скрипта и имаш нужда от помощ
са го дърпам. Тъкмо имам един имотен домейн да го пусна ;)
А някъде има ли български?
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте отново,

Благодаря за мненията и аз се спирам на open-realty. Виждам, че по горе коментирате за БГ превод, ще е възможно ли и на мене да ми изпратите.

kaloyan [at] freelovech [dot] net

Благодаря предварително.
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте, след като инсталирах на бързо open rality и като я видях, веднага се отказах от нея с мисълта, че това не може никога да стане хубав сайт (такъв, какъвто брокери, бизнесмени да посещават и разглеждат) просто защото началният му темплейт изглеждаше ужасно и не виждах да разполага с някакви по-специални функции, освен листинг.
Да, обаче след като видях вашият сайт 359estates си промених мнението тотално за тази CMS. Смятам да я използвам за в бъдеще. Явно е, че има нужда от доста работа по нея, но както се казва 'Лесно нема'.
Бих искал да ми изпратите и на мен езиковия файл, e-mailа ми е sasho [at] vista.aero
Ако е възможно да споделиш някой plug-in-и, който използваш също мисля, че доста ще ни помогнеш.
Наистина полезна тема.
Поздрави!
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте, след като инсталирах на бързо open rality и като я видях, веднага се отказах от нея с мисълта, че това не може никога да стане хубав сайт (такъв, какъвто брокери, бизнесмени да посещават и разглеждат) просто защото началният му темплейт изглеждаше ужасно и не виждах да разполага с някакви по-специални функции, освен листинг.
Да, обаче след като видях вашият сайт 359estates си промених мнението тотално за тази CMS. Смятам да я използвам за в бъдеще. Явно е, че има нужда от доста работа по нея, но както се казва 'Лесно нема'.
Бих искал да ми изпратите и на мен езиковия файл, e-mailа ми е sasho [at] vista.aero
Ако е възможно да споделиш някой plug-in-и, който използваш също мисля, че доста ще ни помогнеш.
Наистина полезна тема.
Поздрави!
има някои доста хубави и не скъпи темплейти - 30-50 долара
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

alex_ivaylov : противно на идеите на поддръжниците на безплатен софтуер ( скриптове) , безплатните неща като цяло не са добри за "хубав сайт (такъв, какъвто брокери, бизнесмени да посещават и разглеждат)"

има разбира се и изключения като wordpress например, но за нещо хубаво е логично първоначално да се вложат някакви средства. има прекрасни скриптове и дизайни които в комбинация струват няколко стотин долара и изглеждат доста професионално.
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

alex_ivaylov : противно на идеите на поддръжниците на безплатен софтуер ( скриптове) , безплатните неща като цяло не са добри за "хубав сайт (такъв, какъвто брокери, бизнесмени да посещават и разглеждат)"
E, сега вече разгневи луканковия депутат и мен включително :p
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Ми sorry ама Microsoft за какво иначе ми плащат толкова пари ? :)

и какво ще се гневите толкова ... я признайте колко от вас са под линукс ? 10% има ли ? Windows forever :)
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Open realty е много добра платформа за готов CMS, скинването му не е чак толкова трудно ( стига да имате необходимите познания ). Продават се темплейти по $25 и на горе и има доста добри. А най добре е да платите на някой да ви направи CMS + дизайн, така няма да се притеснявате че ще имате грозен сайт :D
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте, тъй като моят клиент има доста колебливи желания, реших да използвам готов CMS. Бях направил свой собствен CMS с един милион опции, обаче ми се покaза една Joomla и ми беше казано, че тя е по-хубава от всичко, което съм направил. Това ме отчая и официално се отказах да се занимавам с CMS-a, които беше пригоден специално за нужите на клиента ми.
Сега ще ползвам OR и тя има да доста общо, с това, която бях направил. Ще я преправя и костюмизирам, така, че да върши работа. Не ползвам template-и, а сам си правя целия дизайн. Малко ми трябва време да разуча нещата, но тук не виждам нищо ново (по отношение на темите)..

P.S Не мисля, че мястото е подходящо за спор Free vs. Payed.. Всичко е въпрос на пазари и гледни точки. Платеният Windows е немислим без безплатният Firefox, който по характера си доста клони към *nix.
P.P.S. Това са първите ми постове в този форум и започва да ми харесва :)
Поздрави!
 

Горе