SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

безплатен php скрипт - недвижими имоти

Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

добре деее, как се оправихте с досадния character encoding...
В браузъра ми излизат само маймуни като е на automatic selection.
Моля ви за помощ!!! :(
А ако някой има и готови преведени файлове ще съм адски задължен.
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

добре деее, как се оправихте с досадния character encoding...
В браузъра ми излизат само маймуни като е на automatic selection.
Моля ви за помощ!!! :(
А ако някой има и готови преведени файлове ще съм адски задължен.

едитваш index файла и слагаш това
PHP:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">
в head тага ;)
 
Последно редактирано:
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Това във main.html ли? защото само там има head tag. В index.php файловете има само
<?php
// Blank file to stop directory browsing.
?>
моляте да го прикачиш верния файл...
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Това във main.html ли? защото само там има head tag. В index.php файловете има само
<?php
// Blank file to stop directory browsing.
?>
моляте да го прикачиш верния файл...

прекачи фаила да го погледна и ще ти го варна или направо ми го прати на skype ;)
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

До тук добре :) Нагласих енкодинга... Оправи се с добавянето на header в index.php.
PHP:
session_start();
header("Cache-control: private"); //IE6 Form Refresh Fix
header('Content-Type: text/html; charset=windows-1251'); //за кирилица!
Сега основния проблем е с email-а.
Как да го настроя, че да бачка. Да не би да е заради това, че го хоствам на собствен сървър? Моля ви ако някой знае да ми помогне. Много съм бос в PHP...
 
Последно редактирано:
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

в случай , че не си го оправил барни index.php в root-a и после index.php в админската секция , main.html не го барай ;) ако има нещо драскай на лична
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Да, обаче и в двата index.php на root и admin няма никакви редове, които се отнасят до настройки на email. Или поне аз не виждам. Идеята е, че въобще не бачкат функциите "contact agent" и " email to friend". Това е основният проблем...
Между другото имаш ли skype... моят е stambeto2005. Ако не съм много досаден...
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Само Ви моля да не си купувате като тоя темплейт - да не се повтаряме
www.starazagoraimoti.com :D

P.S. Predvaritelno se izvinqvam... za kirilicata...
Haresa mi saita ti, mn shte sym blagodaren ako mi kajete kak se slaga tazi tyrsachka v nachaloto? i ako moje bg ezik da mi izpratite: kriko1@mail.bg ;D
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здрасти
също ще бъда много благодарен ако някой ми прати на jiju@mortis.info превод на open-realty.
предполагам после ще се реванширам...
благодаря
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Да взема и аз да се помоля да ми правите някой сайт безплатно :D
В България с такъв сайт за имоти не можеш да се класираш, което означава че ще си го имаш, но едва ли ще изкараш пари с него.
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Да взема и аз да се помоля да ми правите някой сайт безплатно :D
В България с такъв сайт за имоти не можеш да се класираш, което означава че ще си го имаш, но едва ли ще изкараш пари с него.

И с платен сайт иди се класирай :)
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Някак си смешно ми звучи това "безплатен php скрипт - недвижими имоти".
Вероятно защото като чуя сайт за недвижими имоти и си представям сайтове, които аз съм ползвал като имоти.нет. Ако един подобен сайт не е максимално удобен за ползване (най-вече при търсене на имот), забрави да има много посещения. Един безплатен софтуер може да послужи за основа за развиване на такъв сайт, но не и за реално ползване веднага.
Досега не съм срещал свестен софтуер от този тип. Все пак зависи от клиента, ако е готов да плати за "какъв да е" посредствен сайт - действай!
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здрасти ,ако може и на мен да ми хвърлиш превода.Благодаря предварително
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

ще се намеся и аз тук :)
искам ми се да тествам Open-Realty за едно скромно проектче. Някой има ли възможност да ми изпрати превода на БГ за този скрип ? theivo (na) gbg . bg
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте :),
и аз моля за българската версия ако е възможно :eek: на desire@email.bg
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте колеги. Виждам, че много от вас са проявили интерес към Open Realty. Бихте ли споделили впечатления по интеграцията на скрипта - надявам се да посочите и линк към вече изградени сайтове, базирани на Open Realty.

Използвахте ли add-ons към скрипта?

Ако някой в последствие се е насочил към алтернативни скриптове на Open Realty нека сподели.

Моля онези от вас, които разполагат с предложения Open Realty на български да ми го изпратят на nextweblevel@gmail.com. Черпя бира или каквото пиете (по възможност в София).

Поздрави
 
Re: безплатен php скрипт - недвижими имоти

Здравейте!
Може ли някой да прати и на мен бг преводчето на Open realty на the.big.jacky@abv.bg
Благодаря предварително
 

Горе