SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense Криза

Re: Adsense Криза

Не знам възможно ли е на рекламна кампания да се зададе по-малко от цент.
Не мислиш ли че и Гугъл трябва да вземат някакви пари от кампанията? :)
 
Re: Adsense Криза

Аз днес забелязах че някои от рекламите не се показват. Просто като отворя някой мой сайт и на моменти вместо рекламата седи празно. Като презаредя се показва, но след няколко презареждания пак се губи.
 
Re: Adsense Криза

Работата е сериозна с Адсенс... Васил Тошков правилно отбелязва, че да се разчита стабилно на него е деликатна работа, при подобни ужасни спадове. За БГ говоря, за навън нямам наблюдения.
 
Re: Adsense Криза

В БГ според мен е много спорен въпрос относно adsense дали е криза или просто си се разраства предлагането а все още търсенето не го догонва.

Иначе спад има в CPC и в БГ и навън при мен при нараснали посещения и кликове.
 
Re: Adsense Криза

При мен продължават да не се показват някои реклами от време на време. Сега преди малко пак си отворих един сайт и горния банер 728х90 не се показа изобщо. След като презаредих се появи, но много често почна да се случва.
 
Re: Adsense Криза

Няма подходящи реклами за теб в момента. Ако не искаш полето да ти е празно в тези случаи използвай опцията за реклами от алтернативен източник и си направи файл който да се зарежда когато няма реклами, а в него сложи банер от друга рекламна мрежа или собствени - така няма да губиш импресии ...
 
Последно редактирано:
Re: Adsense Криза

Няма подходящи реклами за теб в момента. Ако не искаш полето да ти е празно в тези случаи използвай опцията за реклами от алтернативен източник и си направи файл който да се зарежда когато няма реклами, а в него сложи банер от друга рекламна мрежа или собствени - така няма да губиш импресии ...

Не е от това, аз съм го пуснал да слага алтернативни реклами. Явно имаше някакъв проблем, защото досега не се е случвало подобно нещо от 2 месеца от както ползвам адсенса.
 

Горе