SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense на БГ сайтове

Re: Adsense на БГ сайтове

и при мен сравнение преди почти година като го пуснаха - сега е още по-зле (ако има на къде... средна стойност на клика, смятах я вчера, 1,27 цента... никакъв коментар... )
 
Re: Adsense на БГ сайтове

при мен идва към $0.03/click за БГ. За сравнение за Eng е $0.23/click при доста по висок CTR. Мизерийка е БГ засега, но мисля, че се позасилва постепенно.
 
Re: Adsense на БГ сайтове

Погледнато от друга страна в момента е рай за рекламиращите. И когато повече такива се усетят, пазарът ще се попромени. Проблемът е, че в БГ трудно се продава онлайн.
 
Re: Adsense на БГ сайтове

А по мой личен опит, сравнено с Юни 2007 eCPM е много по-ниско. Може би нишата има значение...
За реал естате - потвърждавам думите на Тошко.
 
Re: Adsense на БГ сайтове

супер възмУтен останах от Adsense, позполаган на български сайт:

повече от смешно...при тези кликове на англоезичен сайт повечко пари щяха да се извадят :(
ето вчера единия ми сайт, без коментар просто
има няма 3 цента на клик, мечтая си за твойте 10 цента :eek:

81

2,43 US$
 
Re: Adsense на БГ сайтове

Това май трябва да го отбележим като рекорд - 3 клика и печалба 1 цент :)
Импресии на страница 472 Кликвания: 3 CTR на страница 0,64% eCPM на страница [?] 0,03 US$ Приходи 0,01 US$
 
Re: Adsense на БГ сайтове

При мен също се въртят около 10 цента на клик 1000 клика и нещо ги направих за около 6-7 месеца което според мен е много слабо.. в момента наблюдавам някакъв спад в плащането.

Код:
Импресии на страница 25 161 Кликвания: 87 CTR на страница 0,35% eCPM на страница 0,20 US$ Приходи 5,07 US$
 
Re: Adsense на БГ сайтове

Аз съм отчаян от Adsense :(
Импресии: 175 592
Кликвания: 3 867
Сумарни доходи: 95,67 US$

По колко идва на клик? ;D
 
Re: Adsense на БГ сайтове

Българските реклами плащат много малко :(
Ако се направи един сайт на английски, следователно и рекламите ще са чуждестранни ще се печели много повече...1 клик е около 20-30 цента ;D
 
Re: Adsense на БГ сайтове

Когато българският масов интернет потребител разбере, че пазаруването в интернет е сигурно и лесно, вземе си кредитна карта и започне да го практикува, цените в адсенс ще се вдигнат. Дано доживеем тези дни. До тогава печалбата си е чисто "монетизиране".
И нали беше нарушение на правилата да си показваш статистиките?
 

Горе