SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

BL update

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Май започва дългоочаквания google backlink update

Първи промени забелязвам в DC 72.14.205.100
 
Re: BL update

Google Dance :) ще се оправиш :)
 
Re: BL update

Не вярвам да стане толкова бързо, иначе посещенията на сайта ми от гуглето падат и се качват драстично.
 
Re: BL update

в момента гледам има промени по

72.14.207.101
72.14.205.101
66.102.9.101
 
Re: BL update

Гледам вече повечето DC-та обновиха беклинковете и иденсираните страници, но не виждам промени по pagerank, при вас как е?
 
Re: BL update

както навсякъде - няма Google Page Rank Update

по западните форуми пускат по някой сайт в който има раздвижване при проверка през http://www.digpagerank.com/ (oсновно става дума за блогове използващи blogspot) , но като цяло няма ъпдейт.
 
Re: BL update

oggin каза:
както навсякъде - няма Google Page Rank Update
Oggin, не си прав. Има сериозен ПР ъпдейт и то предимно надолу.

Като за начало:

1. Сайтовете от групата на старт.бг:

www.dnes.bg от ПР6 на ПР5

www.aha.bg от ПР6 на ПР5

www.zip.bg от ПР5 na PR4

2. Сайтовете от групата на Капитал (Економедия):

www.menumag.bg от PR6 на PR4

3. От моята група (ха-ха):

crowdenmusiccenter.org от ПР5 на ПР0

xl-il.com от ПР4 на ПР0

chuncorp.com от ПР5 на ПР0

realz.biz от ПР4 на ПР0

realz.us от ПР4 на ПР0

Като всички мои са линкнати от страници с ПР5, 4, 3 и т.н.

Предполагам, че и други имат някакви наблюдения за техни сайтове, но определено е имало ПР ъпдейт.
 
Re: BL update

аз предполагам че иде реч за N/A а не за PR 0
това на toolbar ли го гледаш или на DC и кои ?
при мен никъде няма PR update и всъщност ти си първия човек който дава доказателство че има . btw да знаеш кога е започнал при тях ? и при теб ?
 
Re: BL update

oggin каза:
аз предполагам че иде реч за N/A а не за PR 0
Силно се надявам да си прав, но вътрешното ми чувство казва: "Упадъ-ъ-ъ-к!".

oggin каза:
това на toolbar ли го гледаш или на DC и кои ?
Тулбара го гледам само за справка, сериoзната проверка я правя на http://www.iwebtool.com/pagerank_checker.

biks каза:
бгкулинар: N/A = 0 - дай им време да се ъпдейтнат
Ами, дадох им. Преди седмица до десет дни част от ДЦ показваха стария ПР, другите нула. Днес всички показват 0, което за мен е показател за завършен ъпдейт.

Но ако оставим моите настрана, защото правя доста експерименти, сайтовете на старт.бг и капитал също имат промени и то надолу т.е. ъпдейт е имало. Не съм попадал на покачване, което не значи , че няма такива, на които им е станал по-голям ;).
 
Re: BL update

При нашата уеб групра хехе ;D нито нагоре нито надолу при тези сайтовекоито чекнах отвново с иуеб

ПП един сайт които съм го зарязал не му се прави сео вече на предния ъпдеит падна от три на 2 сега гледма не е мръднал и той по нито един от датацентровете абе лудница ....
 

Горе