SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

DMOZ - колко време се чака

Re: DMOZ - колко време се чака

Аз чакам повече от година. Малко по-нагоре прочетох точно определение на ситуацията. Не им се работи, а не пускат кокала да модерират!
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Бях се притеснил че не ми одобряват сайтчетата вече може да има една година. Дори днес пак ги пусках и сега видях темата и се пооспокоих малко. Преди година дори бях кандидат за директория риболов но нищо. :p
 
Re: DMOZ - колко време се чака

В интерес на истината имам сайт в ДМОЗ, приеха го съвсем на късмет на третото кандидатстване. Защо и как не знам. Дори категорията е без редактор. Не съм ползвала връзки, шуробаджанащина и висши сили. Успех и на вас! :)

п.с. Това е първия ми пост тук, макар че ви чета отдавна. Ще ми е приятно да стана част от компанията :)
 
Re: DMOZ - колко време се чака

В интерес на истината имам сайт в ДМОЗ, приеха го съвсем на късмет на третото кандидатстване. Защо и как не знам. Дори категорията е без редактор. Не съм ползвала връзки, шуробаджанащина и висши сили. Успех и на вас! :)

п.с. Това е първия ми пост тук, макар че ви чета отдавна. Ще ми е приятно да стана част от компанията :)

Традицията е следната сега:
След като ти одобрят сайта в DMOZ отиваш и пускаш тото.
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Какъв е тоя зор за DMOZ?

Накой има ли наблюдения дали е започнал да продава повече или да се е качил драстично в СЕРП след добавяне?
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Стига с този DMOZ...аз отдавна съм забравил за него. Каква ти е сметката да чакаш една или две години да те одобри някой редактор / ако те одобрят въобще /? За тази една година ако се потрудиш поне малко можеш сайта да го изкараш на много по предни позиции отколкото този прехвален DMOZ. Трябва да се орентирваме към yandex.ru ...все повече Гугъл зачита руснаците, и няма да е далеч денят в който yandex ще изпревари и DMOZ и Yahoo.
 

Горе