SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoDaddy купони и промоционални кодове

Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Бачка, само дето цената е 8,17, а с Uktop10 цената е 30% надолу и идва $7.66 ;).
Много странно...
Всъщност беше обявен за 7.76 (мисля, че цифрите в края са цената), но аз платих 7.17.
Прилагам скриншот, за едното плащане.
Другите бяха същите, защото поднових няколко домейна.
Защо така се получава, не знам.
 

Прикачени файлове

  • capture_1.jpg
    capture_1.jpg
    84 KB · Преглеждания: 0
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Много странно...
Всъщност беше обявен за 7.76 (мисля, че цифрите в края са цената), но аз платих 7.17.
Тествах два пъти днес и ми дава 8.17.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Тествах два пъти днес и ми дава 8.17.

Ами здраве да има :)
Значи съм на далавера ;)
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Някой да има работещ код за biz домейн.
Подновяване или нов? Щото новите сега са на промоция 6 долара.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Подновяване или нов? Щото новите сега са на промоция 6 долара.

За нов, но аз си закупих вече, мисля че беше 6.17$ за нов biz. Но купоните за тях не важат за тази промоция, просто няма къде да вкараш кода.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Да, с таксата е толкова :). Място за вкарване на купона има, но наистина няма да работи на тази промоция.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Два нови промо кода от мен:
gda822a - 22% отстъпка от всичко (не го ползвайте за нови домейни, има по-добри, не важи за нови инфо)
gda811c - 30% за .com .net .org
gda758a - 8 долара за подновяване на .com
gdbba1550 - 15 долара остъпка за поръчки над 50 долара (не съм го тествал)
cjconeoff - 1 долар отстъпка от всяка поръчка (не важи за инфо домейни и при някой други)
cjcsave10 - 10% отстъпка от всичко
GDBBREN8 - прави отстъпка при подновяване на повечето видове домейни (инфото става около 7 долара)

Всичките съм ги тествал днес и работят (някой не при определени поръчки) без 1, за който съм писал.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

за тези които искат да пробват Godaddy Auctions безплатно:

FREETDNAM

става и за подновяване
За нови акаунти купонът важи за 2 години ;).
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Не е GoDaddy, но ако някой иска купон за .ком от netfirms за $5.99 с безплатен whois да ми пише.

Темата е за GoDaddy, айде както и да е. Ама ако ще постваш нещо или го направи или недей да пишеш въобще.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Ползвах го и работи.
Побързайте, че е до 31 август или до 7500 регистрации. По един домейн на акаунт с КК.
 

Горе