SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Places верификация

Re: Google Places верификация

И при мен е така... преди седмица след верификацията исках да променя нещо и имаше вече само с картичка и сега чакам...
 
Re: Google Places верификация

Не си сам. Единствената опция е картичка :) Може би е във връзка с това, че вече официално работещите от вкъщи могат да се включат в Гугъл плейсес
 
Re: Google Places верификация

Аз попълних фирмата си в Гугъл места и чакам картичка вече 3 месеца няма и това си е.Дали проблема не в това,че вече фирмата ми вече е публикувана от golden pages?Моля някой ако има подобен опит да сподели,ще бъда благодарен.
 
Re: Google Places верификация

Аз попълних фирмата си в Гугъл места и чакам картичка вече 3 месеца няма и това си е.Дали проблема не в това,че вече фирмата ми вече е публикувана от golden pages?Моля някой ако има подобен опит да сподели,ще бъда благодарен.

и аз от 3 месеца чакам картичка (не за мен а за клиенти) но няма никой вкъщи

изтървахме питомното дееба....
 
Re: Google Places верификация

Аз напусках различни заявки,за една и съща фирма.
С няколко категорий,с една категория,със сайт,без сайт и т.н
Направих и регистрация на името на собственика в местата и пуснах заявка и от там с името на фирмата както е по регистрация : (дрън-дрън "дрън"-последния да затвори-дрън).
Друго не се сещам какво да направя.
Надявам се поне едно да одобрят и да пратят шибаната картичка.
В крайна сметка вече ми писна.:mad:
Ако има някакъв резултат ще пиша.
 
Re: Google Places верификация

Верификацията от месец май е само с картичка. Картичките винаги пристигат. Ако не дойде, е по вина на Български пощи или на "добронамерени съседи". Ако не дойде до месец, искайте повторно изпращане, имах един такъв случай скоро, повторната картичка дойде вчера. Пишете в "На вниманието на:" нещо насочващо!
 
Re: Google Places верификация

Картичките пристигат действително, дори и с известно забавяне.
Търпение се иска, тъй като текста на картичката и вписаният адрес може да бъде голяма изненада особенно ако са правени корекции по адреса след ръчно позициониране на картата (щото не винаги адреса на картата е верен и съвпада с местоположението).
 
Re: Google Places верификация

За не е интересно - ако си бил топ 3 в органичния, подадеш за плейсес, въвведеш си кода, кога си топ5 в резултатите с тикчетата. Въобще конвенционалното сео в каква степен влияе за позициониране в "микросерпа" в картите?
 
Re: Google Places верификация

Ако към мястото е добавен интернет уеб сайт,на резултатите за търсене се показва уеб сайта с червено балонче. Иначе когато се се търси за места
примерно баничарница жк .... гр. ...... излизат подредени местата като за класирането по места значение имат ключови думи в заглавие на мястото,описание на мястото също така и ключови думи в отзивите.Има значение и посещаемост на самото място,броят на отзивите и звездичките.
Забелязал съм че за софия резултатите на местата се показват по търсене с името на районите(професия,район,гр.).Ако се търси по квартал трябва да има жк преди името на квартала. Иначе след като мине проверката уеб сайта излиза като място дори да няма ключови думи квартал-град или поне само с присъствието на едната.Ако със място в картите има вързан уеб сайт,това би трябвало да подобри търсенето по ключови думи,но най вече когато се търси за локация.Също така (поне според мен),ако примерно имаме баничарница в софия и отдолу в коментарите и отзивите на мястото имаме "най-добрата баничарница"
При търсене за "добра баничарница в софия" би трябвало да се покаже нашия сайт или място с балонче.Дано да съм бил полезен.
 
Последно редактирано:
Re: Google Places верификация

Нещо се отпушиха,вчера пристигна едно тесте картички(седем).Сега имам в картите две места едното е мойто,другото е на златните страници със сгрешената локация.Сега въпросът е дали това грешното ще изчезне.
 
Последно редактирано:
Re: Google Places верификация

Фирмата в златните съм я изтрил и после е добавена с новото име и правилна локация.Писах им е-маил - нищо.Звънях по телефона и ми пускат безкрайни реклами тип жоро убий хлебарките,пешо спука се тръбата и др. поне 6-7 една след друга.Два пъти звънях и все същото.Реално нямам връзка със тези глупаци.

Ново 20. Информацията от полето "Описание" или "Description" не се показва,съответно мястото ми е на най последните позиций в класирането.
 
Последно редактирано:

Горе