SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

thunder_go

New member
Гледате ли новините по bTV? ХАХАХА
Още преди да се счупи си казах "100% ще се счупи"
:D :D
bTV наистина имат умението да събарят сайтове :D
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    67.2 KB · Преглеждания: 0
Последно редактирано:
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Как няма да се счупи, кой знае колко е евтина тази обществена поръчка, "само" 2-3 милиона вероятно, за толкова малко пари толкова ... :D

"„Новата електронна система я подготвяме от шест месеца. Сайтът беше пуснат през миналата година, но тогава не беше толкова функционален", коментираха вчера пред „Монитор" столични катаджии."

6 месеца ! Казаха ли колко струва или ги е страх да не ги уволнят. :confused:
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Айде стига хейт, де! Поздравления, че най-после се прави нещо по този въпрос. Истински празник е за всички, които висят там по цял ден!

P.S. Нормално е да се претовари сайт, след като по всички национални медии даваха репортаж за него и всеки иска да се регистрира и да види своите задължения. Сигурен съм, че са стотици хиляди потребители.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Айде стига хейт, де! Поздравления, че най-после се прави нещо по този въпрос. Истински празник е за всички, които висят там по цял ден!

Да и ти си прав, но все пак ни сърбят ръчичките малко да ги избоцаме ... :D
Не се издържа просто на изкушението. :D
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Извинявам се, ако се е усетило като малко хейт, и аз бях много доволен от новината, но просто не се сдържах, след като показваше сайта на живо и се счупи :D
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Няма хейт, аз например искам да знам къде ми отиват парите, защото плащам данъци.
Но дори да не работиш и да не плащаш преки данъци, пак кихаш на хазната, ако днес си изхарчил 100 лв. - 20 лв. са за хазната - не е малко, няма отърване.

Колко струва тази обществена поръчка - няма никаква информация, поне тези неща ги знаем колко струват, ясно че не е Wordpress, но за тези пари, които се дадоха за толкова години за такива приложения, отдавна никъде не трябваше да има опашка ... да не говорим за системи за по няколко милиона, които се сриват ...
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

аз в този сайт влизах преди няколко дни
мисля, че не беше държавен сайт
а някакъв пич снимаше камерите в кат с номерата които следват
и имаше смс известяване ако идва твоя номер
имаше и 10ина статии
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

ахахахах да.Преди минута се опитах да влезна за да си проверя глобите.БОООМ!
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Вие сещате ли се за някой държавен сайт който да не се е счупил и забил.
И тук са изтекли много пари някъде и за нищо. Сигурен съм че който и да хванате от форума ще се справи по добре. Евала Бойко, държавата върви добре. :mad::mad::mad::mad: Интересно ми е за тази free wordpress тема, колко ли е платила държавата и на кой.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Вие сещате ли се за някой държавен сайт който да не се е счупил и забил.
И тук са изтекли много пари някъде и за нищо. Сигурен съм че който и да хванате от форума ще се справи по добре. Евала Бойко, държавата върви добре. :mad::mad::mad::mad: Интересно ми е за тази free wordpress тема, колко ли е платила държавата и на кой.
Имаше два, които работеха като пушка, бяха си ги правили сами :)
Единия на Министерство на външните работи на Джумла и на едно друго министерство бе на WordPress.

И двата вече не са.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Колеги в световен мащаб 90% от IT проектите са неуспешни или не постигат желаните цели.В България процента сигурно е 120%.Когато става въпрос за държавна поръчка там нещата са още по зле.
Не помните ли детските градини.Там било хакерска атака.Можеби yahoo, google или microsoft не ги атакуват.
Всички знаем че един такъв проект не е само приложение, а оразмеряване на сървъри, канал и тн.Също така има и нещо наречено коефициент на едновременност ама май много на дълбоко задълбах.
Честито на тези които са прибрали парите.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Чак не ми се иска да ги коментирам вече, нещата са си все същите, достатъчно ми е да видя логото на фирмата разработчик :)
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Ех, бе, само специалисти и професионалисти от световно ниво са се събрали тук. Типично за българина...квото и да се направи, "я можем по-убаво"...тц тц тц.

Като гражданин изобщо не ме интересува, коя е фирмата разработчик и колко струва проекта. Има кой да се занимава с тези неща, ако има нещо нередно.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

То точно тези който трябва да се занимават с тези неща са прибрали парите за този "велик" сайт. Тук не са се събрали специалисти, тук просто са обикновени данъкоплатци, който с данъците са платили на някой много пари за някаква глупост. Поне сайта да беше на ниво и да работи та да си замълчим.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Чак не ми се иска да ги коментирам вече, нещата са си все същите, достатъчно ми е да видя логото на фирмата разработчик :)

:) Значи, недей да поглеждаш в страницата ПОДДРЪЖКА в сайта на разработчика... ако тия чада са хората дето поддържат проектите... то е ясно защо е такова положението на софтуера им.

Малко странно е и сайт на Българска Институция, да няма Български домейн. Плащат милиони за сайт който не струва и 100 лв, а им се свидят пари за Български домейн.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

support_ttsystem.gif


Те виждат всичко. Внимавайте!
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Незнам защо хейтвате проекта, като в него си пише, че е частен проект и КАТ нямат нищо общо, освен предполагам, че са разрешили да се сложат камерите, защото и за тях това е проблем.

Проектът i-KAT.org се зароди преди повече от две години, когато на мен - Минко Лазаров, управител на фирма Technical-Solution, ми се наложи да си взема един ден отпуска, за да посетя сградата на КАТ. Загледан в безумната опашка, във върволицата от хора, които чакат изнервени без никакво занимание, се замислих "Нима няма друг начин?"
Оттогава мина много време. И ето, че проектът вече е факт. В приемния салон има WiFi Интернет връзка. Камери следят електронните табла и показват в Интернет техните показания. Много скоро ще стартира SMS регистрация и нотификация при приближаване на вашия пореден номер.
В реализацията на проекта вече участват няколко фирми и неправителствени организации.
 
Re: i-kat.org - няма такъв смях ХАХА

Малко странно е и сайт на Българска Институция, да няма Български домейн. Плащат милиони за сайт който не струва и 100 лв, а им се свидят пари за Български домейн.
Сигурно след 6 месечното подкарване на мегасистемата, не са имали нерви(или срок) да се занимават с регистъра ;D
 

Горе