SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ICN проблем със свързаност - 30.09.2012

ianis-build

Active member
Току що се опитах да отворя сайта си, но неможе. Пробвах да отворя сайта на ICN същата работа.
Явно някой от сървърите им се е скапал, Дано само да няма загуба на данни.

ЕДИТ: Немога да влезна и през ФТП
 
Последно редактирано:
Re: ICN не пренасочват бързо...

Re: ICN не пренасочват бързо...

Потвърждавам - имам паднали сайтове. Въобще какво става с ICN? Напоследък доста им се насъбра и почвам да си мисля, че май ще се спасявам от там...
 
ICN не работят цял ден

ICN не работят цял ден

Здравейте,
Някой има ли инфо защо всички сайтове хоствани в ICN цял ден не работят?
ICN.BG също не се зарежда.
Може и да правят някяква профилактика, но поне да бяха предупредили.
Поздрави
 
Re: ICN не пренасочват бързо...

Re: ICN не пренасочват бързо...

Имат технически проблем (до колкото разбрах от мрежов характер) и работят по въпроса. (успях да се свържа по тел)

@ianis-build сега @s1yf0x ще каже че проблема е в твоя телевизор и в твоя доставчик на нет, но в никакъв случай не е във фирмата, неговите реселърски хостинги се отварят перфектно.


@s1yf0x ти на хранилка при icn ли си? всеки път се изявяваш като адвокат като стане въпрос за проблем с тази фирма, защото смяташ че потребителите сме глупави?

п.с. ако кажеш как ти се чете ника ще съм благодарен
 
Последно редактирано:
re: ICN проблем със свързаност - 30.09.2012

като сме почнали да се оплакваме. При предният сериозен проблем със сървър на ICN, когато им се беше скапал харддиск устройството на сървъра ... и не можаха да предоставят нито бекъп нито нищо. Оправянето на всички сайтове ми отне поне един ден труд, предполагам и на много други засегнати ... От ICN щедро обещаваха че ще бъдем компенсирани ... нещо което така и не се случило под каквато и да е форма.

Въобще не ми е за компенсацията ... а за времето и нервите :)

... да са живи и здрави иначе.
 
За: ICN не работят цял ден

За: ICN не работят цял ден

Вчера падаха и Mysql заявките и ги нямаше никакви.
 
re: ICN проблем със свързаност - 30.09.2012

Стифо понякога е прав да ги защитава, защото много хора реват първо по форумите, вместо да се свържат с хоста и да видят за 5 минути какъв е проблема. Друг път просто е запецнал на криво и храни всичко и всеки - не се връзвайте !
 
re: ICN проблем със свързаност - 30.09.2012

Приятели, проблемът, който някои от вас вероятно срещат при отварянето на сайтовете си в момента, не е свързан с техника на ICN.Bg. Той е извън правомощията ни и се изразява в глобален бъг извън нашите трасета и bgp сесии. Веднага щом имаме повече и по-конкретна информация, ще пишем.

Принципно не влизам във Facebook страници, но ми беше ясно къде ще са споделили информация при положение, че и техния сайт не се отваря. :)
 
Re: За: ICN не работят цял ден

Re: За: ICN не работят цял ден

Вече повечето ми сайтове работят и за щастие няма загуба на данни.
Някой има ли инфо какво тозно се е случило?
 
За: ICN не работят цял ден

За: ICN не работят цял ден

Не мога да разбера и аз, от един доставчик се отварят от друг не! Абсолютно невидение в случая...
 
За: ICN не работят цял ден

За: ICN не работят цял ден

Тръгна всичко, сега започва големия back-up
 
re: ICN проблем със свързаност - 30.09.2012

Приятели, проблемът, който някои от вас вероятно срещат при отварянето на сайтовете си в момента, не е свързан с техника на ICN.Bg. Той е извън правомощията ни и се изразява в глобален бъг извън нашите трасета и bgp сесии. Веднага щом имаме повече и по-конкретна информация, ще пишем.
Принципно не влизам във Facebook страници, но ми беше ясно къде ще са споделили информация при положение, че и техния сайт не се отваря.

то си е ясно че фирмата не е виновна за нищо :)

Стифо понякога е прав да ги защитава, защото много хора реват първо по форумите, вместо да се свържат с хоста и да видят за 5 минути какъв е проблема. Друг път просто е запецнал на криво и храни всичко и всеки - не се връзвайте !
набива се на око че във всяка тема влиза в ролята на адвокат по адрес на фирмата, без значение какъв проблема.
 
re: ICN проблем със свързаност - 30.09.2012

Здравейте.
Благодаря, че се свързахте с ICN.Bg.
За съжаление до преди около 15 минути имаше доста глобален казус, който бе извън нашата мрежа. Той се изразяваше в отпаднали трасета на доставчика БТК, което наложи добавянето на допълнителни bgp сесии. които да изолират загубите от над 80%.

За съжаление допълнителните резервни трасета не могат да покрият целия трафик който преминава през BTK и поради тази причина се наложи стартирането на този резервни трасета.

Изключително Ви благодарим за търпението. Извиняваме се за причиненото неудобство.

Надявам се да съм Ви бил максимално полезен.
Ако имате допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас на този e-mail адрес.
 
За: ICN не работят цял ден

За: ICN не работят цял ден

Инетерсно, че само техните сайтове не работеха. Но както и да е, да не дъвчем темата още.
 

Горе