SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

mobile.bg

prosmarter

New member
Здравейте съфорумници може ли някой да ми каже каква е cms нa mobile.bg или някоя подобна мерси.
 
Re: mobile.bg

на WordPress 7.0, но са взели и два модула от Друпал. Шаблона е от Джумла! :)
Това в кръга на шегата.

Подобен сайт се пише... от програмисти. Можеш с всеки от горепосочените да направиш нещо сходно с доста по-базови функционалности, но вероятно пак няма да стане само с цъкане на мишката.
 
Re: mobile.bg

бачках там и отново ще кажа, че си е писано от програмистите на резон няма нищо общо с нито един готов cms :)
 
Re: mobile.bg

Да то така и за Базар беше отговорено и после буум в Скриптмафия имаше на 75% готово. Защо мислите, че програмистите признават всички на шефовете????
 
Re: mobile.bg

За базар не знам той е скоро пуснат и не съм пипал по него, но мобилето си е писано все пак и аз съм писал по него и знам какво е. А и всеки може да направи подобен CMS и да го пусне в скриптмафия и да кажеш ее мобилето е готов CMS, но няма да има 90% от функциите който има мобилето в момента :)
 
Re: mobile.bg

Само не знам защо всички си мислят, че готовото е най-хубаво...
 
Re: mobile.bg

Само не знам защо всички си мислят, че готовото е най-хубаво...
Дай да видим:

1. Безплатно е!!!
2. Има хиляди безплатни добавки и функционалности
3. Безплатно е
4. Цяло комюнити се грижи да отстранява бъгове
5. Безплатно е

и т.н.
 

Горе