SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

nbsp Поспри се малко...

Re: nbsp Поспри се малко...

Почваш да схващаш.



Преди ми беше в подписа, но нубовете не се трогнаха особенно:
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=5174

Истаната е, че каквото и да се изпише, щом няма желание, не се чете или не му се обръща внимание.
Тогава остава само доказано ефективният метод.


Трето: Ако сте дошли тук и търсите решение на конкретен проблем, вероятно ще намерите................ Може би приятелско посрещане, може би дори и приятели.


Точно пради причината, че това АБСОЛЮТНО не се случва с новаците, според мен е по-добре форума да бъде с покани. Нека отстанат 10% от сегашните юзъри (без мен разбира се) и да си говорите по темите.
Който е умен от вашите разговори и малко гугле ще си намери отговорите.
Изобщо защо требЕ да има високомерие към някого, като може да не допускате никой във вашия кръг. Не е ли по-лесно?
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: nbsp
Re: nbsp Поспри се малко...

@garnet

Ти си от хората с най-ниска репутация тук. Вероятно за това си има добра причина. Не ти трябва Гугъл за да разбереш каква е тя.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

@garnet

Ти си от хората с най-ниска репутация тук. Вероятно за това си има добра причина. Не ти трябва Гугъл за да разбереш каква е тя.

не, както не ми трябва Г за да рабера, че сте супер г.овнарчета тук, нали. А и дали ми дреме за репутацията? как мислиш?
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Репутацията е нисък критерий за това кой какъв е. Червена репутация се слага за всякакви глупости, дори и за спорта. Лесно може да направим на някой лоша репутацията, пък дори и да е човек, който е отзивчив и полезен.
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: nbsp Поспри се малко...

не, както не ми трябва Г за да рабера, че сте супер г.овнарчета тук, нали. А и дали ми дреме за репутацията? как мислиш?

А дали на супер г.овнарчетата им дреме за теб? Как мислиш?
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Темата стана наистина полезна.
Нека всички магарета си покажат магариите тук!
Така по-лесно nbsp ще се справи с чистенето ;)
 
Re: nbsp Поспри се малко...

само ще попитам nbsp ясно е че за теб репутацията е важно, но ползването му по-този вид които ти искаш в момента правилно ли е ???.

Всеки ново регистриран във форума задава въпрос които не се харесва на доста от хората и хайде още на първия втория пост -реп, и какво става ??? това ли е реп.


давайте -реп за коментар в пазара това ли е целта на репа ????
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Поне да беше явен, а не скрит. Ето на предния ми пост, някой реши да потвърди, че репутацията се ползва предимно за хейт! :cool:
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Целта е да бъде някакъв естествен регулатор. Репутацията във VB не съм я измислил аз.

Този дето преди малко отече с постоянен бан имаше -23. Това не е само от една изцепка.

Освен другото помага да се разпознават тези, чието място не е тук. Как може някой да изисква отношение и уважение, а два поста по-долу да те нарича "супер г.овнарче"? Отношение и уважение се печелят, а не се получават по подразбиране.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Никой не спори, че за обиди и тн, се налагат наказания, но понякога просто се слага негативна репутация, без да има причина, пък после ти кажи - беше му минус еди колко си репутацията. Гледам в темата за хостинга си раздават непрекъснато негативи, къде ли ще му излезне края.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Никой не спори, че за обиди и тн, се налагат наказания, но понякога просто се слага негативна репутация, без да има причина, пък после ти кажи - беше му минус еди колко си репутацията. Гледам в темата за хостинга си раздават непрекъснато негативи, къде ли ще му излезне края.

Някои от най-уважаваните членове тук стартираха с много червена репутация, а в момента са с две зелени. Визирам bgkulinar и nikoladd. Тенденцията винаги може да се обърне. Казвам само, че репутацията е пряк отзив от реакцията, която предизвиквате сред другите членове на форума.

И не забравайте, че всеки който дава червена утре може да даде и зелена.

Ако няколко последователни, червени точки не могат да запалят лампичката, че нещо бъркате в комуникацията с обществото, в което сте попаднали, то явно хич не сте в час.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ ВЕ?

Що решихте, че на някой му пука за вашето мнение? Направо му се чудя на Марто как търпи толкова глупости... Преди година и половина - две форума беше супер местенце... сега е пълно с кретени дето само мрънкат, без да са допринесли с нищо за създаването на тази общност. Уважението НЕ Е ДАДЕНОСТ, то се печели, правата и утношението в една вече създадена общност също.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: nbsp Поспри се малко...

Доста доказали се потребители не пишат вече във форума, но от тях никои досега не е дигал такава олелия, а просто се отеглят и нито плюят и лаят нито реват като кърмачета, а тук явно има някаква нова вълна потребители които ми напомнят за последните години на IRC мрежите всеки иска да е голям да е над всички да не му се казва лоша дума той никога не греши. И точно когато не му се даде поле за изява почва да реве колко е лош света и как разбираш ли собственика на форума не разбира от форуми и че не си върши работата. Които не му изнася да си трие регистрацията и да направи по-добър форум да привлече повече потребители и да покаже, че може да върши нещата не само да говори.
Може да греша, но досега не съм забелязал толериране на едни и отхвърляни на други /освен ако привелегированите не се събират някаде тайно да пият :) и да обсъждат глобална конспирация/ така, че когато се почуствате засегнати поемето дълбоко въздух легнете поспете една вечер и помислете на сутринта има ли вероятно поне малка и Вие да не сте правите.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: nbsp Поспри се малко...

Някои от най-уважаваните членове тук стартираха с много червена репутация, а в момента са с две зелени. Визирам bgkulinar и nikoladd. Тенденцията винаги може да се обърне. Казвам само, че репутацията е пряк отзив от реакцията, която предизвиквате сред другите членове на форума.

И не забравайте, че всеки който дава червена утре може да даде и зелена.

Ако няколко последователни, червени точки не могат да запалят лампичката, че нещо бъркате в комуникацията с обществото, в което сте попаднали, то явно хич не сте в час.

Абсолютно така си е. Аз лично с времето си промених отношението към доста от хората във форума. Към повечето промяната беше положителна, останалите като цяло или си заминаха от форума или бяха банати за постоянно. Смея да твърдя това като регистриран потребител номер 11 в този форум. Не съм сигурен дали от критикуващите в тази тема има дори едни с по-малко от три цифрено id
 

Горе