SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

nbsp Поспри се малко...

Re: nbsp Поспри се малко...

@vha777

Много любезно от твоя страна, че проявяваш такава загриженост към икономическия просперитет на начинанието. Наистина много мило. Но, предположи само за момент, че срещу теб не седят 16 годишни хлапета.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

@vha777

Много любезно от твоя страна, че проявяваш такава загриженост към икономическия просперитет на начинанието. Наистина много мило. Но, предположи само за момент, че срещу теб не седят 16 годишни хлапета.

Ами аз само помагам - ти повдигна темата, че се оплакваш от малко приходи и много труд.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Ами аз само помагам - ти повдигна темата, че се оплакваш от малко приходи и много труд.

Не искам да коментирам от името на nbsp, нито ми е работа.

За това говоря от мое име и на база моя опит. Искам да изразя мнение от гледната точка на човек, който има относително сходен като формат форум. Не е въпроса в приходите, не е въпроса и в труда, въпроса е че има обществен интерес и личен интерес (визия за това което си създал).
Когато определено държание е извън нормите на хората с които си джиткаме (с извинение за израза) онлайн, които при мен са Юрий, Аделина, Ангел, Томи, Хусеин, Михаил, Иван, Илко и Апостол, то започваме да осъждаме определено държание и да го наказваме, като ограничаваме достъпа.
Не говоря дори за случаи като Цецо Кукуто, Апостол Апостолов и подобни. Говоря че има правила, ако някой не го устройват и има властта да ги промени го прави, иначе или се съгласява с тях или напуска.
Да не говорим, че самите банове в секция пазар не са еднолично решение на nbsp. Не знам защо върху него се стоварва всичко.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Марто си има избухвания чат пат, но наистина е много ш*бано да се занимаваш с какви ли не лигави хорица :) (включително и мен) на него не му е ден понякога на нас ни е лигаво чат пат и от там се получава понякога дразги. Аз му прощавам за всички неща простете му и вие. Мен не ме е банвал, но ако си го заслужавам нека ме банне 10 дни да чета само няма да ги осетя :)
Правила трябва да има и аз както 99% от тук присъстващите и неприсъстващите не съм прочел и 1/3 от тях (макар че съм чел някакви само тук) принципно никъде не съм чел правила на форум -НИКЪДЕ само тук малко, защото и обсъждахме как точно да бъдат те и кое да бъде добавено и кое е лошо.
Събрали сме се тук да споделяме, говорим някой се събираме други се намразваме :) , но важното е че има къде да си говорим за неща, които ни интересуват аз също исках да направя подобен сайт и да споделям и да обсъждам нещата с други хора интересуващи се от SEO, знам какво е да има неблагодарни нюбове прелитащи като гарван и отнасящи късче месо, което си му подал.
Пиийс братя нека не го мразим Марто, той е един от нас!
 
Re: nbsp Поспри се малко...

10 дни бан не мисля, че е нещо сериозно. Хубаво е, обаче да се прилага справедливо. Покрай сухото понякога гори и мокрото, но не мисля, че е толкова строго администрирането тук. И е факт, че по-малко качествени теми са много по-полезни от стотици безсмислени, като в други форуми.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Това за един бан го направите на такъв въпрос. Като не спазваш правилата - ще си понесеш последствията.
Марто, взимай сопата и строявай непослушните :D
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Това за един бан го направите на такъв въпрос. Като не спазваш правилата - ще си понесеш последствията.
Марто, взимай сопата и строявай непослушните :D

Адски тъпо е да се мазните повечето на nsbp ми да адски тъпо е да кажеме,
че съм решил да купя нещо от форума и тъкмо пиша с човека на ЛС как ще
процедираме и изведнъж баН без основателна причина... и всичко се проваля.... има ги много такива случай примерно свалянето на цена го броиме за Ъп на темата или какво........... давам просто пример.......
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Не е истина, няколко дни тази тема да е винаги най-горе??!
Който не е управлявал форум, той не знае какво е. Много е трудно да се лавира между демокрация и правила. Подадеш ли пръст на юзърите, ще се опитат да ти отхапят цялата ръка. Правилата винаги трябва да се спазват, защото виждате какво е положението в цялата държава поради неспазването на правилата или поради кофти правила...
Предлагам да бъдем по-ведри и по-добри един към друг и да седнем да измислим нещо интересно и интелигентно, нещо иновативно, нещо креативно, нещо различно, някакъв нов проект, вместо да се търси под вола теле и да си губим времето в празни приказки...
 
Re: nbsp Поспри се малко...

interfena, ти в час ли си ? Кой се подмазва....я направи сравнение между моят профил и твоя. Някаква разлика да виждаш ?

Лично аз, ако бях на мястото на шефа, щях ти дам още един бан, за да се научиш да спазваш правилата. Всяко нещо трябва да има ред, защото иначе става хаос.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

че съм решил да купя нещо от форума и тъкмо пиша с човека на ЛС как ще
процедираме и изведнъж баН без основателна причина... и всичко се проваля.... има ги много такива случай примерно свалянето на цена го броиме за Ъп на темата или какво........... давам просто пример.......

За смяна на цена никой не съм банвал. Ако искаш просто да надигаш вероятно ще намериш за какво. Само да ти кажа от сега, че хора, които само надигат не са на почит тук и да се преориентираш към друг форум докато е време.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

За смяна на цена никой не съм банвал. Ако искаш просто да надигаш вероятно ще намериш за какво. Само да ти кажа от сега, че хора, които само надигат не са на почит тук и да се преориентираш към друг форум докато е време.

Добре ! Щом си казал форума е твой и няма да пиша в него !
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Добре ! Щом си казал форума е твой и няма да пиша в него !

Пиши, но за постове, като този който цитирах, които са необосновани и които изтъкват неверни факти, като чиста монета не очаквай някой тук да ти прави евала.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Пиши, но за постове, като този който цитирах, които са необосновани и които изтъкват неверни факти, като чиста монета не очаквай някой тук да ти прави евала.

Е не се сдържах да ти припомня слогана на секция Чат в СОБСТВЕНИЯ ТИ ФОРУМ: Дрън-дрън, ярини

Също така - сам трябва да се баннеш за обиди на ляво и на дясно. Извини ме - ти го наричаш критика... даже кулинара ти каза че прекаляваш, ма ти не.. форума си е мой, ще се излагам колкото искам... БТВ, мерси на кулинара за трезвото мнение тогава. Айде, просто исках да му благодаря, и да ти напомня слогана ;) I am Gone for good now..

Добре ! Щом си казал форума е твой и няма да пиша в него !

Aз отивам да помагам на developix[dot]net форума.
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: nbsp Поспри се малко...

Е не се сдържах да ти припомня слогана на секция Чат в СОБСТВЕНИЯ ТИ ФОРУМ: Дрън-дрън, ярини

Също така - сам трябва да се баннеш за обиди на ляво и на дясно. Извини ме - ти го наричаш критика... даже кулинара ти каза че прекаляваш, ма ти не.. форума си е мой, ще се излагам колкото искам... БТВ, мерси на кулинара за трезвото мнение тогава. Айде, просто исках да му благодаря, и да ти напомня слогана ;) I am Gone for good now..



Aз отивам да помагам на developix[dot]net форума.

А кой си ти? Ако не е тайна разби се.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

A, bedio!

Нали обеща да ни лишиш от натрапчивото си пръсъствие? Изглежда ти е слаб ангела. :)

Май цялата група от мои "фенове" ще мине през тази тема. :D

И преди да кажеш, че те обиждам, позволи ми и аз да цитирам bgkulinar: "Какво пищите, като ощипани девойки?"
Ако не си желан някъде просто не ходиш там, вземи порасни.

Много мило, че си дошъл да спамнеш за форумчето на твойто другарче. Жалко, имах по-високо мнение за теб.

Айде чао!
 
Последно редактирано:
Re: nbsp Поспри се малко...


админе, аз като един нууб тук мога да потвърдя, лошото и надменно отношение на повечето хард лайнери тук към новаците и въпросите им. Има една група от 6-8 лица (ядрото на този форум даващо 90% от мненията), който, изглежда са много на ТИ с вебмастерството, нама спор. Но отношението им е меко казано обидно.
Както и ти каза - този форум е за хора със сходни интереси - СЕО и тн и никъде не спомена за помощ към нубове.
Затова ето ти предложение - или сложи един дооста голям надпис, че в този форум нубове не са желани и ще бъдат обругани, и да не се регистрират, или просто го направи с покани и да се свършва.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

и никъде не спомена за помощ към нубове.

Почваш да схващаш.

Затова ето ти предложение - или сложи един дооста голям надпис, че в този форум нубове не са желани и ще бъдат обругани, и да не се регистрират, или просто го направи с покани и да се свършва

Преди ми беше в подписа, но нубовете не се трогнаха особенно:
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=5174

Истаната е, че каквото и да се изпише, щом няма желание, не се чете или не му се обръща внимание.
Тогава остава само доказано ефективният метод.
 
Re: nbsp Поспри се малко...

Не искам да коментирам от името на nbsp, нито ми е работа.

За това говоря от мое име и на база моя опит. Искам да изразя мнение от гледната точка на човек, който има относително сходен като формат форум. Не е въпроса в приходите, не е въпроса и в труда, въпроса е че има обществен интерес и личен интерес (визия за това което си създал).
Когато определено държание е извън нормите на хората с които си джиткаме (с извинение за израза) онлайн, които при мен са Юрий, Аделина, Ангел, Томи, Хусеин, Михаил, Иван, Илко и Апостол, то започваме да осъждаме определено държание и да го наказваме, като ограничаваме достъпа.
Не говоря дори за случаи като Цецо Кукуто, Апостол Апостолов и подобни. Говоря че има правила, ако някой не го устройват и има властта да ги промени го прави, иначе или се съгласява с тях или напуска.
Да не говорим, че самите банове в секция пазар не са еднолично решение на nbsp. Не знам защо върху него се стоварва всичко.

Иво, не е и моя работа да налагам правила - моят интерес ако е правилно да се нарече така в случая, е да посоча кое е неправилно от гледна точка на пропуснати финансови ползи. Правото да реши какво да бъде съотношението на емоционално удовлетворение:финанси принадлежи единствено ако съм рабрал правилно въпроса за собствеността, на нбсп.
 

Горе