SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR - нима отново ап?

Re: PR - нима отново ап?

то е нямало обновяване, защото аз един сайт с фулл в него ПР3 съм го паркирал от 2месеца и още не му е отрязало ПР-то

я някой да каже кога ще има обновяване на базата
 
Re: PR - нима отново ап?

Не става въпрос за директории, а за нормални сайтове.
Работата е че днес при анализа на сайтове от които исках да купя линкове се сблъсках с това че сайта напр. има ПР5 на борсата, а когато го отворя - нулев.
Така с няколко сериозни сайта.
След това реших да видя собствените си проекти и тези на клиентите.
Единствено на блога и един български клиент ПР си седи както беше.
На руските проекти, в бара всичко е нули.
-------------
Сега пак проверих няколко сайта, ПР се е върнал...
Не знам какво се е случило...
Затваряйте темата :)
Явно е имало някакъв глюк тук при мен.
Макар че гледам и в руските форуми върви подобна тема,
Явно това не е било само при мен.
 
Последно редактирано:
Re: PR - нима отново ап?

Ъпдейта май започна. Поне някой от туловете дават странни резултати в момента. Подобно на предни ъпдейти.

Честито на печелившите. :)
 
Последно редактирано:
Re: PR - нима отново ап?

хайде 3 дни на пост и молитва :)

http://www.mattcutts.com/blog/google-pagerank-update/

Това ме зарадва най-много:

I’m expecting that also in the next few days that we’ll be expiring some older penalties on websites.

Амин, братко Мат, амин! От твоята уста в Гугълските уши! :D

Да видим само колко older ще са. Че моето е само на два месеца...
 
Последно редактирано:
Re: PR - нима отново ап?

Едно запитване, свързано с темата за PR Update-a. Как мислите, дали блогът ми (стартиран на 1 май 2008-а) ще получи някакъв PR (та било то и нулев) или по-вероятно да се наложи да почакам до следващият ъпдейт?
Благодаря на всички отговорили на запитването ми! :p
 
Re: PR - нима отново ап?

Едно запитване, свързано с темата за PR Update-a. Как мислите, дали блогът ми (стартиран на 1 май 2008-а) ще получи някакъв PR (та било то и нулев) или по-вероятно да се наложи да почакам до следващият ъпдейт?
Благодаря на всички отговорили на запитването ми! :p
А за какво ти е PR?
 
Re: PR - нима отново ап?

А за какво ти е PR?
Тайна, егати. Що за въпрос? Трябва ми.
 
Re: PR - нима отново ап?

Lilacor : последните няколко ъпдейта, вземаше данни за около месец и половина назад, така че ако си имал линкове от преди това би трябвало да намажеш :)

При блог във wordpress даже е повече от гарантирано :)

И без да искам да ти се меся, но не мислиш ли че един домейн и 15 долара на година не си заслужават повече ?
 
Re: PR - нима отново ап?

Lilacor : последните няколко ъпдейта, вземаше данни за около месец и половина назад, така че ако си имал линкове от преди това би трябвало да намажеш :)

При блог във wordpress даже е повече от гарантирано :)

И без да искам да ти се меся, но не мислиш ли че един домейн и 15 долара на година не си заслужават повече ?
Оги, първо ти благодаря за мнението. Блогчето съм го пуснал преди 2,5 месеца, затова да се надявам, че наистина ще мръдна от това N/A :) Относно закупуването на собствен домейн, ами тук въпросът не е в парите, разбира се. Просто някакси още не съм си навил на пръста достатъчно сериозно идеята за истински SEO блог. Не се чувствам подготвен, а и засега знанията ми са доста ограничени :) Съзнавам, че нищо не ми пречи да си купя домейн за блога, пък да пиша, когато ми скимне и имам муза, но... абе, предполагам, че ще го направя след някой и друг месец ;D

П.П. И хич не ми се бъркаш, дори напротив! Идеите са винаги добре дошли ;)
 
Последно редактирано:
Re: PR - нима отново ап?

ilieff : то днес почти всички сме на нула :)

гледам си има момчето в yahoo - Yahoo back links: ( 1973 ) може и G да се сети след ъпдейта :)

Lilacor : поне SEO-тата е добре да мислим в перспектива. И да не е SEO блог, може да е личен блог, може да е фирмен сайт. Каквото и да е, е добре преди да го пуснем да помислим, какво би станало ако се развие ?

Не мисля че има голям потенциал в бренд на wordpress.com. Моят съвет - порадвай се на новия си PageRank няколко дни и слагай собствен домейн. Максималният ти разход е 30 лева на година. Струва си.

btw едното тулче показва че ще се гордееш с PR3, но ми се струва че и това може да се промени
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
Re: PR - нима отново ап?

Едно запитване, свързано с темата за PR Update-a. Как мислите, дали блогът ми (стартиран на 1 май 2008-а) ще получи някакъв PR (та било то и нулев) или по-вероятно да се наложи да почакам до следващият ъпдейт?
Благодаря на всички отговорили на запитването ми! :p


Според мен ще хване поне някакъв... все пак трябва да хване и от wordpress директорията и тн...
 

Горе