SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

И аз се интересувам от записване но кога се очаква да се проведе SEO конференция 2013
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

И аз се интересувам от записване но кога се очаква да се проведе SEO конференция 2013

Официалната дата е 22.03.2013 г. В Интерекспо Център, София.

Записвания на seoconference.net
 
Последно редактирано от модератор:
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Край на прИмоцията :)
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

А защо край?!? Горе още виждам рекламата (водеща към невалидна страница обаче) но ясно си пише: "Офертата е валидна само до 1.12.2012 включително http://searchengines.bg/showthread.php?t=18412"
Днес е 01.12 и бих искал да си купя билет, ама ядец. Поне скрийте съобщението...
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

А защо край?!? Горе още виждам рекламата (водеща към невалидна страница обаче) но ясно си пише: "Офертата е валидна само до 1.12.2012 включително http://searchengines.bg/showthread.php?t=18412"
Днес е 01.12 и бих искал да си купя билет, ама ядец. Поне скрийте съобщението...

Имаш лично съобщение :)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Още нещо се сетих за Конференцията - възможно е в следващите няколко месеца да се открие лек за Пингвина. Ако се случи ще е добре една лекция и по този повод да се добави.
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Не успях да се включа в офертата за ранно закупуване на билети с цена 60 лева. Каква е цената за SEO Конференция 2013 за фирми и ще има ли price last minute.
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Едно предложение и от мен: Според мен не е лоша идеята да се заснеме SEO конференцията на DVD. Може след това диска да се продава свободно срещу определена цена, а за участниците в конференцията диска да е безплатен или на по-ниска цена. Мисля, че интереса ще е голям да се закупят дисковете, всеки ще може на спокойствие да си изгледа лекциите и да си повтаря важните моменти в тях. А и като се има предвид, че ще има няколко потока от лекции, няма да можем да проследим всички онлайн.
И не на последно място това може да се окаже още един добър вариант за допълнителни печалби за организаторите. Единствено трябва да се помисли по сигурността от разпространението на диска след това в интернет, за да не му падне цената... :)

Сега ми дойде като идея, че може да се качи видеото на сайта на конференцията и да се гледа с ограничен достъп без да може да се сваля. След като се плати или с определен код да се дава достъп до видеото.
 
Последно редактирано:
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Помня, че някъде четох някаква статистика за най-трудни думи за оптимизиране в България, в която се оказа, че думите свързани със seo и оптимизация на сайтове са сред най-трудните. Ако това наистина е така мога спокойно да предложа Георги Стефанов да презентира методите си при класирането на собствения си сайт. Все пак той от няколко години е на първа позиция по голяма част от тези ключови думи. Не знам дали ще е съгласен, но поне това е конкретен пример за това какъв човек ще е идеален за подобна лекция.

Георги Стефанов отдавна не е топ класиран за голяма част от тези думички квързани със сеото ако тях имаш придвид. Доста сайтове отдавна го изпревариха. А доколкото виждам от вчера не е номер едно и за трибуквената seo. Бас ловя и че Телерик има още какво да показват - като им гледам бековете скоро и те ще го задминат ;)

По принцип едва ли е редно да си мислиш че някой си е топ специалист като е класиран на 1во място за някоя дума пък била тя и думата seo. Виж, ако е класиран за наистина много ключови думи около дейността си със само един сайт, то спиред мен има какво да се научи от него и е достоен за уважение. Но в България май няма такъв сайт :D
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Според мен не е лоша идеята да се заснеме SEO конференцията на DVD.
Добра е идеята. Това отдавна се прави по света. Платен абонамент за лайв стрийма. Все пак не всички имаме свободно време и желание да се разхождаме до София. Организаторите може би ги спира страха да не остане залата полупразна. Знам ли и аз. Иначе технологично едва ли е някакъв проблем. Отделно се пуска и чат и освен на въпросите от залата се отговаря и на въпросите от чата. Абе живи здрави и това ще дойде някой ден в Бг-то.
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Като гледам колко билета остават, едва ли точно от това ги е страх организаторите :)
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Май наистина не остават много билети.
Добре, че грабнахме по един ;)
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

На мен би ми било интересно да се направи някакъв анализ за българския пазар в зависимост от типа продукти и това в коя сфера са - b2b, b2c, кое е по удачно (носещо продажби) решение SEO или CRM стратегии с директен контакт и персонализирано предложение до потенциални клиенти.
Според мен за b2b има продукти с до 1000-10000 потенциални клиенти в България. Например продукта SEO е класически b2b, а платежоспособните потенциални клиенти не са повече от 10К в България (мое мнение).
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Как да измъкнем един сайт след наказание от гуугъл. Дори да не е на старите позиции.
Разнообразието на беклинковете към сайт (% точна кл. дума, % синоними, % други). Може да не са като цели теми, а като подтеми
Странно е да пишеш такова нещо, след като е наказан сайта, предполагам има за какво, дори и да има хитър начин, били било честно спрямо останалите конкурентни сайтове? Нали играта няма да е вече честна така!
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Последни 21 билета в продажба ! SEO Конференция 2013 - Онлайн билети, продажба на билети и регистрация за събития от Събитие.бг

След тях пропуски ще има само в Супер Хостинг. Е има и 10 оставени за VIP :)

Браво, момчета. Допреди няма и половин час бяха 32. :)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

ОСТАВАТ 2 билета !
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Всички билети са разпродадени ! Ще има нови, само ако не се получат плащанията за вече закупени.
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Предлагам лекция на тематика която интересува в момента половин свят: как да излекуваме сайт от Пингвина.

Сценарий: 1. Събират се няколко предложения за сайтове накълвани от животното. 2 Организаторите да решат кой ще е сайта-опитно животно и кой лектора. 3 Лектора се хваща и доказва на цяла България че има за какво да е лектор и излекува сайта от Пингвина. 4 На конференцията Лектора показва на целия български народ как го е излекувал.

5. Лектора и организаторите обират овациите. 6. Хващат ме и ме черпят за добрата идея :) :) :)
 
Последно редактирано:

Горе