SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Всички билети са разпродадени ! Ще има нови, само ако не се получат плащанията за вече закупени.
Предлагам Организаторите да потърсят по голяма зала, или да направят 2 SEO конференции в рамките на една седмица.
АЗ съм от закъснителите!!!
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Предлагам лекция на тематика която интересува в момента половин свят: как да излекуваме сайт от Пингвина.

Сценарий: 1. Събират се няколко предложения за сайтове накълвани от животното. 2 Организаторите да решат кой ще е сайта-опитно животно и кой лектора. 3 Лектора се хваща и доказва на цяла България че има за какво да е лектор и излекува сайта от Пингвина. 4 На конференцията Лектора показва на целия български народ как го е излекувал.

5. Лектора и организаторите обират овациите. 6. Хващат ме и ме черпят за добрата идея :) :) :)

@pepi7543 - още преди лекцията - ако има такава, мога да ти предложа единственото възможно за момента и 100% сигурно "лечение" от пингвина - правиш два чисто нови сайта на същата тематика, с ново съдържание, на нови домейни и оптимизираш по новите SEO правила.
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Предлагам Организаторите да потърсят по голяма зала, или да направят 2 SEO конференции в рамките на една седмица.
АЗ съм от закъснителите!!!

По-добре давай по-често refresh тук SEO Конференция 2013 - Онлайн билети, продажба на билети и регистрация за събития от Събитие.бг

:)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

@pepi7543 - още преди лекцията - ако има такава, мога да ти предложа единственото възможно за момента и 100% сигурно "лечение" от пингвина - правиш два чисто нови сайта на същата тематика, с ново съдържание, на нови домейни и оптимизираш по новите SEO правила.

Що да правя нови, и старите ми си се котират чудесно. Блек-джек-сео ни праим ;D

По-добре давай по-често refresh тук :)
Това че са разпродадени билетите не значи че не е нужно да направите събитието с най-интересните теми. А май за момента тази е най-актуалната ;)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Що да правя нови, и старите ми си се котират чудесно. Блек-джек-сео ни праим ;D

Е не мога да ти разбера въпроса тогава - като се котират чудесно, за какви пингвини говориш?
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Еее, не ви ли писна тоя зоопарк. Повтаряме едно и също повече от година. И нещата всеки път са едни и същи... и щом хората продължават да правят едни и същи грешки, значи е време да вдигаме цените на услугите (за назидание). Дайте да разгърнем малко нещата - SEO-то не е това, което беше преди 2 години. Има толкова много нови неща, нови ъгли, нови тесни специалности... стига сме тъпкали на едно място :)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Искам да има едно силно парти след това. Естествено, да е брандирано и то. Все пак бизнес на маса се прави много по-успешно. :)

Знам, че е предвидено, но аз да дам идея, и него да продадете. Може идеята да се струва налудничева, но никак не е - да си представите как биха се чувствали спонсорите при всяка наздравица на хората, събрани там. Дали ще говорят за компанията или ще правят положителни асоциации при спомена за предмет или услуга в техния бранш? Мисля, че отговора ми е повече от риторичен. Аз лично бих пробвал да продам и черпилката после. ;)

Чаши, облицовани с логото на някой спонсор? А защо не мезета със знаменца на друг. :) Просто и това може да се вземе в предвид. ;)

П.П: А ако има и афтърпарти, и там ще го измислим. :)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

И нещата всеки път са едни и същи... и щом хората продължават да правят едни и същи грешки, значи е време да вдигаме цените на услугите (за назидание).

Цените би следвало да са неколкократно по-високи, в сравнение с началото на 2012 година - иначе, от бизнес гледна точка SEO-то е загубена кауза. Пак ще остане по-ефективно от платените реклами.
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Поръчах последния билет, но колегата за когото поръчах, се отказа. Та, трябва да утре вечер да пусна превода (120 лв). Ако искате билета, трябва да ми преведете парите и съответно, аз да ги пусна. Смятам, че няма да има проблем за смяна на имената.
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Блинки : И за кръчмата има интересни идеи, но приемаме и още :)

Дебилев : като цяло, се очертават доста нови теми. Естествено, от зоопарка няма как да се скрием, ще има тема и надявам се примери с добри практики.

Btw доста хора питаха за Мария Моева, ето и един интересен материал, в който тя отговаря на въпроси : Google: Будьте осторожны с пользовательским контентом - SearchEngines.ru

 
Последно редактирано:
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

И първата част
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Според мен ще е добре ако има лекция за on-page оптимизиране и новостите в Google рекламата
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Според мен ще е добре ако има лекция за on-page оптимизиране и новостите в Google рекламата

Ако прегледаш програмата по-обстойно ще забележиш, че вътрешната оптимизация е застъпена във втора зала от няколко лектори ;)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Какво й четете на тази програма :)
всички козове, тайни и практики се разглеждат на последната, най-дългата (по програма - 9 часова) и приятната лекция

After Party
19:00- 4:00 Нощна кръчма за тъмната страна на SEO
 
Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За нея входа ще е по 200 лева :)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Имам чувството, че там изхода ще е по-труден от входа... :)
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Мда...определено последната лекция "на тъмно" ще е най-интересна откъдето и да погледне човек.
 
За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

Какво й четете на тази програма :)
всички козове, тайни и практики се разглеждат на последната, най-дългата (по програма - 9 часова) и приятната лекция

Не си мислете глупости :) Просто ще ходим на Black Party след конференцийката...
 
За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За: Re: Restart : идеи и предложения за SEO конференция 2013

За нея входа ще е по 200 лева :)
Оги, ще видим ли някъде Анна Петрова? :D

И ако може информация за афтърпартито. :) А като предложения бих дал пак - брандинг на вечерта. :)
 

Горе