SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO Конференция

Re: SEO Конференция

Както знаете сме поели ангажимента да правим онлайн излъчване. За целта сме намерили хора, които да го направят техически, но ще е нужен един наш човек, който да варди техниката и ако се наложи да насочва камерата, която снима.

Може би се досещате, че не можем да осигурим заплащане и затова ни трябва доброволец, когото обаче ще нахраним и напоим (безалкохолни) на обяд (ще трябва да стои в залата и да варди техниката, така че ще е нещои като сандивчи за обяд) и вечеря (в кръчмето :)).

Кой ще жертва 10 часа в името на СЕО?
 
Re: SEO Конференция

Кой ще жертва 10 часа в името на СЕО?

Аз ставам ли?


P.S. Не за друго, а за вечерята в кръчмата, че чух куверта е доста скъп =)
 
Re: SEO Конференция

А за тези, които се регистрираха ... какво трябва да покажат, за да се вмъкнат в случай, че се окажат без място :)
 
Re: SEO Конференция

Аз ставам ли?
Ще трябва да те подложим на тест :). Разбира се, ако си готов да отделиш 10 часа затворен в една стая...

P.S. Не за друго, а за вечерята в кръчмата, че чух куверта е доста скъп =)
Е, чак пък скъп. Просто местата са ограничени за кръчмата.

dtstyle, има списък, няма как да се окажеш без място, ако си записан.
 
Re: SEO Конференция

ей го на пак ще изтърва веселата част на нещата ей... ама какво да се прави след конференцията пак път ще ме чака :(
еми какво да се прави, колкото успея да хвана от вас в единия час след края на смаите лекции толкова... съдба му викат.

което ми напомня, ако има хора от Пловдив които след конференицията искат да се прибират нататък ще имам 3-4 свободни места в колата. Пишете ЛС да се разберем ако има желаещи (cloxy за теб знам, че си в Пловдив със сигурност, но като гледам надали ще тръгнеш натам след събитието :) )
 
Последно редактирано:
Re: SEO Конференция

Ще трябва да те подложим на тест :). Разбира се, ако си готов да отделиш 10 часа затворен в една стая...

На тест съм съгласен ;)

Ако не е в залата - сори, но съм пас.
 
Re: SEO Конференция

Cloxy - значи няма проблеми резервирам ви 2 места в колата. Ще ми бъде приятно пътуването :)
 
Re: SEO Конференция

Нещо повече за онлайн излъчването можете ли да кажете, на какъв адрес да гледам. Друга специална подготовка освен фотьойл, каса бира и тефтер за писане ще ми трябва ли? :)
 
Re: SEO Конференция

Препоръчайте някой хотел около залата,
къде ще сте вие? :)

Направо да буукнем един цял хотел :D
 
Re: SEO Конференция

Нещо повече за онлайн излъчването можете ли да кажете, на какъв адрес да гледам.
http://live.kabinata.com

Друга специална подготовка освен фотьойл, каса бира и тефтер за писане ще ми трябва ли? :)
Flash инсталиран и слушалки/колонки.
 
Re: SEO Конференция

Готов съм значи, bgkulinar, мерси за инфото
Дано всичко да е наред и с връзката и с техниката. Надявам се да има и подсигурен запис, ако стане фал поне после да гледам него.
 
Re: SEO Конференция

На някой лектор не му ли остана някоя покана, че съм останал с впечатление, че няма записване?

А сега се оказах без място :)
 
Re: SEO Конференция

Препоръчайте някой хотел около залата,
къде ще сте вие? :)

Направо да буукнем един цял хотел :D

Плиска е относително близко и на достъпно място.

Иначе - самия Интер Експо хотел, но не е много евтин.
 

Горе