SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Лично е защото приятелката ми от 5 дни не и обръщам внимание и ще ме зареже :) заради това състезание :) и то щото си пиша с всеки по всяка тема за сео състезанието. А Пламен и той си е изнервен и той с часове е обсъждал обстоятелствата около сео състезанието и сега просто няма как да не се издразни човек. Ние не щем да ни хвалят, поне да не ни бият по улиците щото сме направили търга с домейните или щото някой нещо не му харесва в състезанието.
И на мен не ми хареса първия път като участвах на състезанието с нкой неща, които Пламен направи, но сме колеги и приятели и си прощаваме.
Нека правим пари и станем по-добри и СЕО да стане популярно за повече хора пък мира ще го оправяте на маса в кръчмите и ще имате за какво да спорите.
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

ОК, извинявам се и аз, ако съм ви засегнал. Темата с домейните наистина е почти приключена и повече чаршафи и локуми ще са излишни..
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Е остана само май СЕО пича и с него да се оправим и мисля, че вече няма да има какво друго да обсъждаме. Ама ако искате и ви стане скучно във форума драскайте по някой ред или пък ние ще го правим :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Е остана само май СЕО пича и с него да се оправим и мисля, че вече няма да има какво друго да обсъждаме. Ама ако искате и ви стане скучно във форума драскайте по някой ред или пък ние ще го правим :)
Ilianskim, аз следя темата, но не пиша, защото и така много се изписа.
Добре, че поне един във вашият екип може да си признае грешката и евала на теб за това.
Във връзка със скандала за домейните, съм пуснал един експеримент, който ме наведе да го направя, след един от коментарите тук.
А именно, каква тежест от какъв вариант се предава, когато ключа е в думата в различни конфигурации.
Експеримента е достатъчно чист, прави се на 2 домейна, 1 хостинг, всички страници съдържат една единствена дума - ключа.
Като свърши и има някаква закономерност, ще съобщя допълнително.

А по състезанието нямам какво да кажа.
Както писах, няма да участвам под никаква форма.
На финала, ако се наложи, ще ударя едно рамо, но ще е от лични симпатии и нищо повече.
А така успех на всички вече пожелах и най-важното спонсора да е доволен.
Другото е ала-бала и лирика.

Едитвам специално поста заради Лектора и по-точно за поредната му изцепка на предприемача:
Е, той какво да каже горкия. Понеже е много зле откъм Г. оптимизация и така се измъква.

Лекторе, какво мога и умея изобщо не ти влиза в работата.
Който ме познава, знае какво правя и как го правя!
Ти най-малко имаш право да претендираш за някакъв префесионализъм в СЕО-то.
Достатъчно е човек да ти види "творенията" за да му стане ясно какво умееш.
Човек който гледа бековете в Яху и няма свястна програма за анализа на един сайт е седнал да говори кой какво може.
А и изцепките ти с тоя конкурс прекрасно показаха нивото ти на знания и умения.
Ама то човек си пати от акъла, не от друго.
За тове сведение, наградния фонд за тия 6 месеца ми са разходите на месец и половина за линкове.
Сам си прави сметка какво умея, какво правя и колко проекта имам.

П.С.
Това, че минаваш на лични нападки, говори за слабата ти психика.
Ако имаш нещо да ми кажеш, прави го както аз го правя - в лицето, а не зад гърба ми по разни форуми.
Някак си не е по мъжки.
И ако може с аргументи, а то до сега в нито един спор, не си показал нито един аргумент, а само бла-бла, разтягаме локуми и общи приказки.

Айде със здраве!
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ако някой се е чудил: "кой е ипотпал?" - ето го. Гуги го идентифицира еднозначно :D

П.П. Пак изпадна в нелегалност... Беше снимка на Блого Шопов от страничката му "кой съм аз?"
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: nbsp
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Юхуууу на първо място съм за момента със ипотпал статията за маймуната :) :) :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Няма да е лошо да се направи една статистика кой с какъв cms участва в състезанието, респективно дали домейн или суб. Това е предложение към някой от участниците, понеже в 99% от случаите статиите които пускат са си чист спам, а това поне ще е полезно.
Интересно ще е и да видим аргументация кой защо е избрал такова решение.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

СЕО Пич, нещата, които знам за теб от хора, не са случаен талаш и слухове и прочее глупости. За това и повярвах в потенциала, старанията и уменията ти. Знам, че при теб нещата са сериозни и наедро.

БГКулинар явно е изнервен и ти побълва малко, но недейте така да се дъвчете по форумите.
Гадно ми е така всеки път като виждам подобони неща.
Надявам се да не се мразите и да започнете да си говорите малко по-добре.
Всеки се мъчи и работи. И за това трябва да си се уважаваме.


________________________
май взех да излизам от суплементала за ипотпал, където четете историите на литературния герои Ипотпал. А в ипотпал българия ще са личните съобщения, впечатления, коментари и новости около Ипотпал SEO състезанието.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

СЕО Пич, нещата, които знам за теб от хора, не са случаен талаш и слухове и прочее глупости. За това и повярвах в потенциала, старанията и уменията ти. Знам, че при теб нещата са сериозни и наедро.

БГКулинар явно е изнервен и ти побълва малко, но недейте така да се дъвчете по форумите.
Гадно ми е така всеки път като виждам подобони неща.
Надявам се да не се мразите и да започнете да си говорите малко по-добре.
Всеки се мъчи и работи. И за това трябва да си се уважаваме.

Radev, благодаря ти за добрите думи!
Ако забелязваш, редакцията на моят пост е след поредната изцепка на Кулинара.
За нерви си има хапчета, но да се дават оценки за някого какво може и какво не може, без изобщо халхабер да си нямаш за този човек, са детски постъпки.
И за пореден път казвам че аз няма да участвам под никава форма (сам или в съюз с някого) в това състезание.
И това не е продиктувано от това, какво мога или не мога.
Това си е лично мое решение и причините за него съм ги казал, още в първия си пост в тази тема.
Но не отричам, че ако се наложи ще окажа безвъзмездна помощ, ако това се наложи.
А и смятам, че в това няма нищо лошо.
Агитката по мачовете също помага, даже като вика :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

не разбирам какво продължавате да пишете - можеше въобще да не казва кулинаря, че са купили домейните и можеше да изпраскат някакво фалшиво Who is Или направо privacy и никой никога нямаше да разбере какво е станало с тези домейни ...
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Всички често ни удря съчмата и пишем каквото ни дойде на пръстите в момента. Това, което не обичам в интернет общуването е, че пишейки онлайн хората пораждат у себе си спонтанно и неволно някакви неконтролеруеми емоции. Това съм го виждал както в себе си, така и в десетки мои познати, приятели и стотици интернет потребители.

Това, което написа бгкулинара наистина беше неприятно и чак аз се спеках, защото знаех, че ще стане точно това.

Аз винаги съм съжалявал, когато съм се заяждал с някого онлайн, защото е кофти и дебилно и съм се старал целенасочено да изчистя това от себе си. Той не знае наистина нищо аз теб, аз също не знам нищо за теб. Аз за почти никого нищо не знам.

Важното е да има колегиалност и някакво уважение между всички Интернет трудещи се люде. За това призовавам за една по-добра онлайн комуникация между всички нас. :)

Поздрави от мен!

За състезанието успех на всички желая и да няма отказали се!
На организаторите пожелавам лек труд и малко по-спокоен зор около това събитие, наистина сигурно не е леко.
 
Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Днес се свърза Иво Станков с мен и е направил добър туул или по-точно списък с интересни факти - пр, цмс на участниците.

Ще помоля всеки, който направи някакъв туул или списък с някакви полезни неща да се свързва с мен и да ги публикуваме тукhttp://seo.samo.bg/polezno-seo/

Мисля, че всеки има някакви идеи и както казах на Иво ще помогна с каквото мога - примерно предоставяне на листата в по-лесен вид за ползване от правещите лист или туул.

Надявам се да съм бил ясен. Все пак това състезание трябва да ни научи на нещо.
 
Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Брех, аз ли съм единствения оптимист дето е на Друпал?
 
Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Сега остава само да се направи 1 страница с класацията която да се обновява на 2/4/6 часа и да знаем кой на кое място е.
 
Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Аз в собственият си блог съм пуснал два плъгина за Джумла, за автоматично генериране на връзки (подходящ е за вече съществуващи сайтове с много съдържание).
 
Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Re: Туулове за seo състезанието на notebook.bg

Интересно, кажи речи само моите сайтове са с някакъв PR.
Това е остаряла информация от време когато повечето страници в списъка не ги е имало.
 

Горе