SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Дам, И гугъл се кротна
И още се кротне. И доста бавно ще стават вече промените в ипотпал резултатите.
:)
Няма да има рефреш през пет минути


_________________________
Ипотпал 123456 Was the most common Hotmail password in phishing attack Ипотпал Open-Source and Mac Alternatives to Windows 7. Ипотпал и отражението Петте ипотпал мишки на бъдещето от Microsoft
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Дам, И гугъл се кротна
И още се кротне. И доста бавно ще стават вече промените в ипотпал резултатите.
:)
Няма да има рефреш през пет минути

Има още малко време, за да се кротне, все още има размествания на 11-30 място :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Та както писах и в една друга тема тук във форума, чудно какво ще стане ако Гугъл пуснат Кафеина преди края на състезанието :)
http://www2.sandbox.google.com/search?&q=ипотпал
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

а от всички аз най много чакам кафето :)
имам си причини странични от състезанието :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Айде пичове, какво ще стане, ако Кофеин мине преди края на състезанието?
Забавлявайте се:
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?p=52595#post52595

Ще има едно дете, което ще една идея по-щастливо, много разбирачи които ще са една идея по-тъжни и ще се докаже, че СЕО-то на WP с нищо не превъзхожда едно друго :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ще има едно дете, което ще една идея по-щастливо, много разбирачи които ще са една идея по-тъжни и ще се докаже, че СЕО-то на WP с нищо не превъзхожда едно друго :)

Блажени са вярващите :D ...
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Моля те, само недей да свириш на тая струна. Ти май не гледа касапницата от Лъгуг стрийт и темата благотворителност. Ако ще дарявате нещо, дарете си го тихомълком. И афиширайте, чак след като спечелите.
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Считам приказките за евентуално а не фактическо дарение за неетични. Стига блоговщини ако обичате!
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Моля те, само недей да свириш на тая струна. Ти май не гледа касапницата от Лъгуг стрийт и темата благотворителност. Ако ще дарявате нещо, дарете си го тихомълком. И афиширайте, чак след като спечелите.
Знам за случая с Бого, но при нас концепцията е друга:
  1. Ние играем с цел Джумла да бъде доказана като добър софтуер за СЕО - това е основната цел
  2. Тъй като сме екип и искаме максимум хора да се включат, деленето на пари не е опция, за това опцията е да имаме добра кауза.
  3. Намерили сме своята, тя е важна, но не е основната причина за участие.
  4. За да не заблуждаваме хората, които евентуално искат да се включат го афишираме по-скоро от гледна точка, че нямаме финансов интерес, а не друго.
Не ме разбирай погрешно, не сме се включили за да се правим на най-добрите самаряни, но това е следствие на нашата стратегия и смятам, че така е правилно. Ще ти пратя на лично един msg за да разбереш какво имам предвид.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Знам за случая с Бого, но при нас концепцията е друга:
  1. Ние играем с цел Джумла да бъде доказана като добър софтуер за СЕО - това е основната цел
  2. Тъй като сме екип и искаме максимум хора да се включат, деленето на пари не е опция, за това опцията е да имаме добра кауза.
  3. Намерили сме своята, тя е важна, но не е основната причина за участие.
  4. За да не заблуждаваме хората, които евентуално искат да се включат го афишираме по-скоро от гледна точка, че нямаме финансов интерес, а не друго.
Не ме разбирай погрешно, не сме се включили за да се правим на най-добрите самаряни, но това е следствие на нашата стратегия и смятам, че така е правилно. Ще ти пратя на лично един msg за да разбереш какво имам предвид.

Гот! Той и Бого тръгна с добри намерения, но нещата ескалираха извън контрол. :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Гот! Той и Бого тръгна с добри намерения, но нещата ескалираха извън контрол. :)

Мда, винаги го има този риск :(
Аз съм убеден, че и при нас нещата да тръгнат добре, много хора ще се обърнат АНТИ просто напук... без да имат конкретна причина да го правят
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ако се смята за кофти идея, мога лесно да сменя реализацията на парите, примерно, че ще бъдат използвани за Джумла! ден 2010, ако другите смятат, че сега е "непристойно"
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

само да припомня на всички тук :)

до края на състезанието има още 5 месеца и 3 седмици :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

само да припомня на всички тук :)

до края на състезанието има още 5 месеца и 3 седмици :)

Точно, рано е за тигана. Рибата е още в морето. ;D
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Поздравления за изобритателя на http://webmasterbg.com/dance/ :)
браво, много хубава тулка. Джурках си я бая и се замечтах за времената на кафеина :)
 

Горе