SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание

nbsp

New member
1) всеки участник се регистрира за участие с един URL с който ще играе за крайно класиране. Страница с която участвате (URL разбирайте буквално по W3C спецификация)

обявяването на регистрация стaва чрез посочване на URL с пост във форума в определената за целта тема, минимум 10 дни преди края на състезанието.
крайна дата за регистрация в състезанието e 24:00ч. на 20 Ноември 2007.
по часовника на форума, считано до минута, без изключения.

2) печели този, който се класира първи с регистриран URL и може да докаже контрол върху страницата (URL) която е #1,
т.е. в рамките на 24ч. може да публикува пин, даден от организатора, върху страницата, която се класира на първо място.
ако не може, за пин се класира втората страница, чийто участник отново има 24 часа

3) Ключова дума за състезанието: яицазимитпо лъгуг
00:00 - 1 Декември 2007
Следното търсене пуснато в точният час от организаторите:
http://www.google.bg/search?q=%D1%8F%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%BF%D0%BE+%D0%BB%D1%8A%D0%B3%D1%83%D0%B3



4) може да се учавства с неограничен брой станици, домейни, събдомейни и линкове.
за крайното класиране е валиден URL, който е регистриран по т. 1)

5) изисква се следния рален линк към спонсора:
Код:
<a href="http://dao.bg/">DAO.BG Social Network</a>

6) за класиране в състезанието: няма други ограничения освен в правилата поставени в точки 1 до 5


при участието си в състезанието е препоръчително да се съобразявате с правилата и упътванията на гугъл:
http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=35769
 
Последно редактирано:
Re: SEO сътезание

Re: SEO сътезание

Резултати 1 - 100 от около 19 800 за яицазимитпо лъгуг. (0.07 секунди)
няма и 72 часа от старта,
аве пичове, не си поплювате :friday:

струва ми се, че ще бъде напрегнато състезание :icon_thum
 
Re: SEO сътезание

Re: SEO сътезание

nbsp каза:
Резултати 1 - 100 от около 19 800 за яицазимитпо лъгуг. (0.07 секунди)
няма и 72 часа от старта,
аве пичове, не си поплювате :friday:

струва ми се, че ще бъде напрегнато състезание :icon_thum
Всъщност , участниците са към 30тина , така ги виждам аз на този етап ::)
 
Re: SEO сътезание

Re: SEO сътезание

Е, извинявам се в такъв случай. Аз бях доста зает напоследък и не съм следил кой знае колко (хич даже). Даже чак сега разбрах, че е започнало, че го блогнах. Гледам Огнян с неговата статия за старта е на втора страница, интересно ми е аз къде ще се покажа :П
 
Re: SEO сътезание

Re: SEO сътезание

Време беше :) До скоро просто се държеше доста идиотски :)
 
Re: SEO сътезание

Re: SEO сътезание

nbsp каза:
Резултати 1 - 100 от около 19 800 за яицазимитпо лъгуг. (0.07 секунди)
няма и 72 часа от старта
на 88-мия час: Резултати 1 - 10 от около 33 700 за яицазимитпо лъгуг. (0.06 секунди). Не ми се мисли що беклинкове ще убере спонсоро.
 

Горе