SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SMS реклама предлагат:

traki

Оптимист ReMember
Здравейте,
Все повече сайтове предлагат публикуване на реклама (банери и връзки) чрез SMS. Много ще улесним и предлагащите и търсещите ако всеки който предлага просто напише домейна или публикува една връзка към страницата от сайта си с повече информация. Особено важно е според мен да се укаже колко е максимално броят на изходящите линкове.

Ако пък не желаете да публикувате сайта си в тази тема можете да ми пуснете ЛС, аз съм от търсещите :)
 
Re: SMS реклама предлагат:

Моля, ако има нови предлагащи SMS реклама да ми пратят на лично сайтовете си или да ги пишат тук
 
Re: SMS реклама предлагат:

@traki - прати ми едно лично с инфо за обзавеждане в цени. Това ти е нов проект, така ли? Може да измислим нещо.
 
Re: SMS реклама предлагат:

BGVote.net - предлагаме линк dofollow чрез един SMS - 2.4 лв
- Изпратете текст vipo линк - пример vipo - www.линк.com на номер 2260 за всички моб. оператори

webreklama.biz - също предлага линк dofollow чрез един SMS - 2.4 лв
- За да публикувате Вашата реклама изпратете SMS с текст payweb www.site.com на номер 2260 (2.40лв.)

срокове: минимум един месец след добавянето...
 
Re: SMS реклама предлагат:

Ще ви помоля да ми пращате само на лични :D
голямо текучество на рекламодатели настана, един линк за 2 дни :)

Иво, пуснах един линк да тествам с online-magazini.com ама за 2 дни ме избутаха и нищо не можах да разбера от теста. Колко страници има на основния домейн. Нали само на него стои линка?
 
Re: SMS реклама предлагат:

Изпратете ми на лични сайтове, които предлагат смс реклама, но основно с посетители жени. Благодаря предварително :)
 
Re: SMS реклама предлагат:

Добре, де, каква е далаверата от СМС реклама, като след един ден/час могат да те изместят и да не се показваш?
 
Re: SMS реклама предлагат:

Добре, де, каква е далаверата от СМС реклама, като след един ден/час могат да те изместят и да не се показваш?

няма гарантирана далавера, но внася живинка ако ти трябва свеж въздух ;)
 
Re: SMS реклама предлагат:

няма гарантирана далавера, но внася живинка ако ти трябва свеж въздух ;)
Или на български преведено?
 
Re: SMS реклама предлагат:

Добре, де, каква е далаверата от СМС реклама, като след един ден/час могат да те изместят и да не се показваш?

То затова има и различни цени, аз съм сложил 2.40 и 4.80 и следя горе-долу как се добавят нови сайтове. Ако в даден сайт почнат да се добавят много често и е на 2.40 да кажем, ще пусна линковете за 4.80 и няма как да не намалеят. Обратното също важи, ако видя че в даден сайт не се пуска нито един СМС много време, значи трябва да се намали тарифата. Засега забелязвам, че даден линк като се добави седи поне 10-15 дена, докато изчезне.
 

Горе