SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Vayant и Everbread

shangren

New member
Оказва се че има две български фирми, които искат да създадат алгоритъм, който претърсва в реално време базата данни на глобалните дистрибутори за най-евтини билети на традиционни и нискотарифни компании. Първите имат готов продукт от началото на годината. Някой да има впечатления?
 
Re: Vayant и Everbread

Viant е остатък от Scient, които пък се сляха с VMware. Не знам кое им е българското на Viant, след като екипът е във Виетнам.
 
Re: Vayant и Everbread

Иво, точно за бившето lessno става въпрос. През 2009 г. фирмата се разпада и се образуват горните две. Каква беше тази усмивка, знаеш нещо? Пламене, Viant не е Vayant.
 
Re: Vayant и Everbread

Бях на една лекция на Невек, където техем мениджър обясни, че не купуват компании, които оценяват на по-малко от 1 млн. И както каза човекът, едва 1 на 10 сделки е успешна, ама тя успява да избие загубите от останалите, че и добър дивидент да донесе.
 
Re: Vayant и Everbread

Бях на една лекция на Невек, където техем мениджър обясни, че не купуват компании, които оценяват на по-малко от 1 млн. И както каза човекът, едва 1 на 10 сделки е успешна, ама тя успява да избие загубите от останалите, че и добър дивидент да донесе.

favit.com - намери ми половината на милион...
 

Горе