SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webit, кой ще ходи?

Re: Webit, кой ще ходи?

На мен едно нещо ми направи лошо впечатление.
Иначе за Webit само хубави думи, никой друг не прави подобно като мащаб събитие. Цените са скъпи за нас, но нормални на фона на организацията, която стои зад събитието.
Аз се надявам третия ден да се появя.
 

Прикачени файлове

  • webit.jpg
    webit.jpg
    9.8 KB · Преглеждания: 0
Re: Webit, кой ще ходи?

Не мисля така.
Посочи ми едно Лебсветило :).

Донт гет ми ронг! Не робувам на идоли, но за да поканиш Ранд Фишкин или другите вице президенти и тям подобни са нужни мнооооооооооого пари. Друг въпрос е, че не казват нищо особено.
 
Re: Webit, кой ще ходи?

Посочи ми едно Лебсветило :).

Донт гет ми ронг! Не робувам на идоли, но за да поканиш Ранд Фишкин или другите вице президенти и тям подобни са нужни мнооооооооооого пари. Друг въпрос е, че не казват нищо особено.

Продължаваш значи :)
 
Re: Webit, кой ще ходи?

Посочи ми едно Лебсветило :).

Донт гет ми ронг! Не робувам на идоли, но за да поканиш Ранд Фишкин или другите вице президенти и тям подобни са нужни мнооооооооооого пари. Друг въпрос е, че не казват нищо особено.

Без да се приема като заяждане, а като тема/спор, ми кажи колко ли платиха фейсбук за да бъдат в Шоуто на Слави, и колко стотинки дадоха на дядото, за да може утре мобилните оператори да продадат поне 5000 лаптоп-а на бабички и дядовци...

PR му се вика и е чужда наука за "софтуеристи".
 
Re: Webit, кой ще ходи?

че какво ново да ти кажат на теб :)
Както предполагах, нищо ново под слънцето. Човекът говореше как купуването на линкове било кофти, как сайтовете трябвало да се правят за хората и прочее. Истината е, че не беше мастър клас за напреднали, а за напреднали неспециалисти. Поне беше атрактивен, макар да не почерпи накрая :).

Нещо за което му правя евала, че не направи промоция на своите инструменти, както се случва на такива събития обикновено.
 

Горе