SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Western Union за издатели на AdSense в България

Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Знаеш ли колко плащат месечно за банер от Майкрософт България -140 лв.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

както казах не ме интересува тая компания. темата ако не си забелязал е "Western Union за издатели на AdSense в България". Аз Adsense имам от 2003 г. (тогава не пращаха код) и не съм имал проблем с Google ти като имаш вземи им пиши, та се разберете, та да не ни занимаваш с личната си драма. Или си отвори тема Google ме пре..ба с 10 $, да ти съчувстват там.
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Hello everyone - I have a question for Gergana, and hope it's ok if I post in English.

I can read and understand Bulgarian though, so please feel free to answer in Bulgarian :)

In your first post you said that
Плащането може да бъде получено при всеки местен агент на Western Union, който предлага услугата Western Union Quick Cash.

I live near Bourgas. I have been to most of the banks offering Western Union in Bourgas and they don't know anything about Quick Cash - they simply haven't heard of it.

Gergana, do you have any advice? Maybe there is a bank I haven't tried. Or maybe you know an agent who offers Quick Cash in Bourgas?

Many thanks for any help,

Pozdravi,

Claire
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Клер, няма проблем. Просто отиваш на гишето и даваш номера, адреса на изпращача и си вземаш парите.

Всъщност Western Union Quick Cash е услуга, която се предлага на работодателите, които изпращат пари на служителите си. В България тя не се предлага, така че е нормално в банките да не знаят за нея. Обяснението на Адсенс тима е ГРЕШНО! На теб като получател ти трябва
САМО гише на Western Union. Аз лично съм осребрявал един път.
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

аз съм осребрявал два пъти и ситуацията е следната - отиваш в офис на Western Union и без да ги питаш за вида услуга си им даваш номера на транзакцията и данните които ти искат и това е.
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Mmmm... thank you so much for the replies, I think I understand about the Quick Cash mystery now!

Much appreciated - and ciao for now,

Claire
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

здравейте, имам един въпрос

за Western Union плащане трябва ли да се 'регистрирам' някъде ?
или просто парите се изпращат в 'нищото' с данните на получателя и след това аз ги взимам ?
 
Re: Western Union за издатели на AdSense в България

Има ли значение след колко време ще отида да си взема парите (през WU)?
 

Горе