SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WidgetBucks

hdm

New member
Здравейте,
Попаднах на един пост от Дарън Роуз в който представя новата ППЦ система WidgetBucks. Записах се и ад юнитите изглеждат доста добре. Предоставям Ви 2 линка - единия с афф ид, другия без. Известно е, че българите не обичаме да се записваме в ид-то на някой друг, но не ми пречи да пробвам :shrug:

www.widgetbucks.com (no aff id)

www.widgetbucks.com/home.page?referrer=432002 (aff id)
 
Re: WidgetBucks

Направих си акаунт през твоя реферал. Супер елемнтарен signup. Обаче имам следния проблем, когато се опитам да си въведа данните ми иска Tax ID, независимо, че посочвам, че съм exempt.
 
Re: WidgetBucks

10x :p
Като се регвах с азугъл ми казаха да ползвам този - 999999999 (9 девятки)
Are you tax exempt?: Yes
Employer Identification

Аз така се регнах, и на други места съм ползвал същата тактика, никакви проблеми :)
 
Re: WidgetBucks

Ще пробвам. Забравил си да споменеш за $25 бонус, който получава всеки записал се.

Ако имаш наблюдения, кажи кое е по-добре: да избереш сам продуктите или да го оставиш да "оре" и сам да ги избира?
 
Re: WidgetBucks

Верно, забравих за бонуса :)
Също така може да получите плащането с ПейПал, а от тази седмица това е един голям +
За сега съм го сложил тестово с избрани от мен продукти на един от сайтовете, предстои А/Б тест и тогава ще мога да кажа със сигурност.
Поздрави :)
 
Re: WidgetBucks

И аз го накачулих скандално на един сайт ;)
Доста добре стой, по-късно ще пиша как се развива ;)

пп
нищо лошо в аф линка ;)
бира! ;)
 
Re: WidgetBucks

How do I make money from WidgetBucks?

You earn money each time someone clicks on a WidgetBucks ad widget on your site, also called pay-per-click, or PPC. You can also earn money by referring people to WidgetBucks.

Просто статистиките се ъпдейтват след време. Долу пише за кой период е ъпдейта :)
 
Re: WidgetBucks

WOW! Как се представя системата при вас? За първите 2 дни средно по $0.24 на клик :buttrock:
CTR-а също е добър за позицията на която съм сложил банера, определено е по-добре от адсенс на този етап ;D
 
Re: WidgetBucks

Само интерактивни банери. Определено имат по голям ЦТР при мен (.)(.)
 
Re: WidgetBucks

Благодаря. Не още няма плащане до колкото знам, все пак системата е на няколко дни. Скоро :)
 
Re: WidgetBucks

Току що го сетнах на един сайт с 5000-6000 импресии.

През акаунта на ХДМ, разбира се :)

Ще изкачам седмица да видя дали се представя по-добре от АдСенс, а и малко по-зле да е, това че плащат през ПейПал е преимущество + обещаните $25 бонус + по-ниските разходи по получаване на заработеното. :)
 
Re: WidgetBucks

След два дни ползване чуватвата ми са смесени :)

Цената на клик е наистина по-добра, в сравнение с АдСенс. Поне в нишите, в които аз се целя. Получавам кликове за по 30-40 цента. За съжаление клик-рейта е по-слаб от този на Адсенс, и то в пъти. Не мога да съм 100% сигурен понеже статистиките им са адски тромави и импресии, кликове и цена се появяват с голямо закъснение. Все още имам статистики от понеделник, които не са излезли, но все пак разликата е голяма.

От потребителска гледна точка - рекламите им са адски тежки. На 2Мбита отнема няколко секунди зареждането. На няколко пъти засякох и липса на съдържание. Освен това разнообразието от предлагани продукти май не е голямо. Поне аз виждам реклами на няколко филма, камери и муз. албуми, които се въртят постоянно.

БТВ, какво ще кажете да си по-подсказваме малко :) Оставам с впечатление, че цената на клик в дадена област е една и съща, независимо от продукта.

Например парфюмите са по 32 цента, музиката е по 10, цифровите фотоапарати по 43. Засега имам клкиве само в тези области. При вас как е? :)
 
Re: WidgetBucks

Аз на този етап съм доволен. ЦТР-а е доста по-добър в сравнение с адсенс, а цената на клик е страхотна - .25/.27 :)
Но наистина май цената на клик зависи от категорията. Проблема с репортите е решен вече, като цифрите в червено са все още неофициални, но са да доста добър ориентир :)
 

Горе